شیطون بلای شمال( شهر بهار نارنج ساری )

کوچکترین گربه دنیا،عکس کوچکترین گربه دنیا

 
نوشته شده در تاريخ پنجشنبه چهاردهم دی 1391 توسط احسان

پدر زنده یاد «نیما نهاوندیان» مجری برنامه های ورزشی شبكه دو سیما علت مرگ فرزندش را ایست قلبی اعلام كرد.
به گزارش نیمروز به نقل از فارس، برنامه «ورزش از نگاه دو» شب گذشته -9 دی ماه- بخش هایی از برنامه خود را به پخش گفت و گوهایی با خانواده نیما نهاوندیان و ورزشكاران اختصاص داد.

بنا بر این گزارش، بخشی از این برنامه به گفت و گو با منوچهر نهاوندیان پدر این مجری اختصاص داشت.او در سخنانش درباره مواجهه با مرگ فرزندش گفت: در روزی كه فرزندم فوت كرد من به گرگان رفته بودم و اعضای خانواده ام نیز به خانه خاله شان رفته بودند. نیما شب را تنها در خانه مانده بود و وقتی خانواده ام از مهمانی برگشتند با جسد نیما مواجه شدند.

وی ادامه داد: با پزشك خانوادگی مان كه از بستگانمان نیز هست، تماس گرفتیم و او پس از معاینه و توجه به این نكته كه پشت نیما كبود شده بود، علت مرگ فرزندم را ایست قلبی اعلام كرد.

پدر نیما عنوان داشت: پسرم زمانی كه متوجه می شود حال خوبی ندارد برای رفتن به دكتر تلاش می كند از اتاق بیرون بیاید ولی همان جا سرش با جاكفشی برخورد می كند و باعث می شود كه فرزندم جان خود را از دست بدهد.

در بخش های دیگری از این گزارش با سینا نهاوندیان برادر نیما نهاوندیان، حمید استیلی، فرزاد حسنی، عادل فردوسی پور، پیمان یوسفی، یوسف كرمی و چند تن دیگر از ورزشكاران و دوستان و همكاران زنده یاد نیما نهاوندیان مصاحبه هایی انجام شده بود كه در بیشتر این گفت و گو ها بر صراحت بیان و بی پروایی نهاوندیان در طرح مسائل ورزشی تاكید شده بود.

در برنامه شب گذشته، مجری برنامه به احترام «نیما نهاوندیان» روی صندلی مجری ننشست و برنامه را به صورت ایستاده اجرا كرد.

 
نوشته شده در تاريخ چهارشنبه سیزدهم دی 1391 توسط احسان

یادمان باشد با آمدن زمستان ، اجاق خاطره ها را روشن بگذاریم

تا دچار سردی فاصله ها نشویم . . .

یلدا مبارک
نوشته شده در تاريخ جمعه یکم دی 1391 توسط احسان

Lets welcome the year which is fresh and new,Lets cherish each moment it beholds, Lets celebrate this blissful New year. Merry X-mas

تبیان زنجان

بیا به سالی که جدید و تازست خوشامد بگیم، بیا تک تک لحظه هاشو گرامی بداریم، بیا این سال نوی پربرکت رو جشن بگیریم.

کریسمس مبارک
نوشته شده در تاريخ پنجشنبه سی ام آذر 1391 توسط احسان

یک کشاورز چینی معتقد است برای هر خطر احتمالی از جمله سیل، زلزله، سونامی و حتی روز قیامت آماده است.
" لئو کی یوان" جسم کروی شکلی را با استفاده از لایه‌های فایبرگلاس ساخته است که مردم با الهام از فیلم هالیوودی آخرالزمان به آن لقب "کشتی نوح" داده‌اند.

محفظه ساخت یوان

این کشاورز اهل روستای کیانتون از استان هبی در جنوب پکن است. او می‌گوید این وسیله می‌تواند روی آب شناور بماند و هیچ روزنه‌ای به بیرون ندارد. او برای تامین اکسیژن از کپسول‌های هوا استفاده کرده است.

یوان هفت عدد از این کره‌ها ساخته که ظرفیت آنها ۱۴ نفر است و امیدوار است سازمان‌ها و ادارات دولتی طرح او را تایید و از آن حمایت کنند.
نوشته شده در تاريخ یکشنبه بیست و ششم آذر 1391 توسط احسان

در واکنش به شایعات مطرح شده مبنی بر به پایان رسیدن دنیا در روز ۲۱ دسامبر (اول دی ماه)، پایگاه اطلاع‌رسانی ناسا ، به سوالات مربوط به این شایعه پاسخ داده است.

آیا شب یلدا 2012 آخر دنیاست

آیا شب یلدا ۲۰۱۲ آخر دنیاست

مدت‌هاست که شایعات مختلفی در مورد به پایان رسیدن دنیا در سال ۲۰۱۲ و در روز ۲۱ دسامبر (مصادف با اول دی ماه) در وبلاگ‌های مختلف و شبکه‌های اجتماعی رد و بدل می‌شود و هر روز ابعاد گسترده‌تری نیز به خود می‌گیرد.

برای این شایعات منابع و استنادات مختلفی نیز مطرح می‌شود. تقویم قوم مایا، پیش‌گویی‌های نوستراداموس و حتی منابع مذهبی و باستانی از جمله مواردی هستند که مطرح‌کنندگان این شایعه به آن استناد می‌کنند و نتیجه می‌گیرند که دنیا باید در این روز به پایان برسد!

این موضوع مختص ایران و یا هر کشور دیگری نبوده و در سرتاسر دنیا مطرح شده است. شایعه دیگری نیز که در این زمینه مطرح شده بحث خاموشی سه روزه زمین و ورود زمین به دوره جدیدی از حیات خود است.

تمام این شایعات و گسترش آن موجب شد تا سازمان هوانوردی و فضا آمریکا (ناسا) به این ادعاها واکنش نشان دهد.

مطلب زیر از پایگاه اطلاع‌رسانی ناسا برداشت شده و در آن به سوالات مطرح در این مورد پاسخ داده شده است:

سوال) آیا در سال ۲۰۱۲ خطری زمین را تهدید می‌کند؟ بسیاری می‌گویند که جهان در دسامبر ۲۰۱۲ به پایان می‌رسد.

ناسا) جهان در سال ۲۰۱۲ به پایان نمی‌رسد. سیاره ما بیش از ۴ میلیارد سال به خوبی عمر کرده و دانشمندان معتبر دنیا هم می‌گویند در سال ۲۰۱۲ هیچ خطری زمین را تهدید نمی‌کند.

سوال) ریشه این پیش‌گویی که زمین در سال ۲۰۱۲ به پایان می‌رسد، از کجا آمده؟

ناسا) این داستان اولین بار با این ادعا آغاز شد که سیاره‌ای به نام «نیبیرو» که سومری‌ها آن را کشف کرده‌اند، در حال حرکت به سوی زمین است. ابتدا گفته می‌شد که این فاجعه در ماه می ۲۰۰۳ رخ می‌دهد و زمانی که این تاریخ گذشت و هیچ اتفاقی نیفتاد، زمان موعد به دسامبر ۲۰۱۲ تغییر کرد و به تقویم باستانی «مایا» ها که تحول بزرگ در زمستان سال ۲۰۱۲ را پیش‌بینی کرده بود، ربط داده شد. به همین دلیل هم تاریخ ۲۰ دسامبر به عنوان روز موعد پیش‌بینی شد.

سوال) آیا تقویم مایاها در دسامبر ۲۰۱۲ به پایان می‌رسد؟

ناسا) دقیقا همانطور که تقویم‌هایی که در خانه دارید پس از ۳۱ دسامبر به پایان نمی‌رسد، تقویم مایا هم پس از ۲۱ دسامبر ۲۰۱۲ تمام نمی‌شود. این تاریخ پایان یک دوره بزرگ تویق مایا است و پس از آن همانطور که تقویم شما با اول ژانویه ادامه می‌یابد، این تقویم هم با آغاز یک دوره بزرگ دیگر ادامه می‌یابد.

سوال) آیا ناسا وقوع تاریکی سرتاسری زمین در تاریخ ۲۳ دسامبر تا ۲۵ دسامبر را پیش‌بینی می‌کند؟

ناسا) قطعا نه. نه ناسا و نه هیچ سازمان علمی دیگری چنین پیش‌بینی نکرده است. گزارش‌های غلطی که در این مورد منتشر شده، ادعا کرده‌اند که چیزی نظیر بروز «به خط شدن گیتی» موجب حاکم شدن این تاریکی می‌شود. اصلا چنین ترازی وجود ندارد (سوال بعد را ببینید). این شایعات برگرفته از یک پیام آماده‌سازی است که «چارلز بولدن» مسئول ناسا منتشر کرده. این پیام بخشی از یک برنامه دولتی است که با هدف بالا بردن آمادگی مردم انجام گرفته، اما هیچ‌گاه در آن صحبتی از بروز تاریکی نشده است.

سوال) آیا این امکان وجود دارد که کرات به نحوی در یک راستا قرار گیرند که بر زمین تأثیر بگذارند؟

ناسا) حداقل تا چند دهه آینده چنین همراستایی رخ نمی‌دهد و حتی اگر هم چنین پدیده‌ای اتفاق افتد، تأثیر آن بز رمین بسیار ناچیز است. به عنوان نمونه، در سال ۱۹۶۲ چنین هم ترازی رخ داد، و دو مورد دیگر هم در سال‌های ۱۹۸۲ و ۲۰۰۰ اتفاق افتاد. در هر دسامبر هم زمین و خورشید با مرکز کهکشان راه شیری هم تراز می‌شوند، اما این یک رخداد سالانه است که هیچ تبعاتی هم ندارد.

سوال) آیا اصلا سیاره‌ یا کره کوتوله قهوه‌ای رنگ به نام «نیبیرو»، «کره ایکس» و یا «اریس» وجود دارد که در حال نزدیک شدن به زمین باشد و سیاره ما را در معرض تخریب گسترده قرار دهد؟

ناسا) نیبیرو یا داستان‌های دیگری که در مورد سیارات نزدیک‌شونده به زمین مطرح می‌شود، همگی شوخی‌های اینترنتی هستند. این ادعاها هیچ ریشه‌ای در واقعیت ندارند. اگر واقعا نیبیرو یا سیاره ایکسی وجود داشت که در حال حرکت به سمت زمین بود و قرار بود در سال ۲۰۱۲ به زمین برخورد کند، اخترشناسان حداقل از ده سال قبل آن را شناسایی و ردیابی می‌کردند و این سیاره باید اکنون با چشم غیرمسلح قابل رویت می‌شد.

واضح است که چنین چیزی وجود ندارد. البته «اریس» واقعی است، اما آن هم سیاره‌ای کوتوله شبیه به «پلوتون» است که همواره در بیرون از منظومه شمسی باقی می‌ماند. نزدیک‌ترین فاصله‌ای که این سیاره می‌تواند با زمین داشته باشد، ۴ میلیارد مایل است.

سوال) آیا در سال ۲۰۱۲ زمین مورد اصابت یک شهاب سنگ قرار می‌گیرد؟

ناسا) زمین همواره در معرض تأثیرات ستاره‌های دنباله‌دار و شهاب‌سنگ‌ها قرار دارد، اما اصابت‌های بزرگ بسیار نادر است. آخرین برخود بزرگ یک شهاب‌سنگ با زمین به ۶۵ میلیون سال قبل بازمی‌گردد که موجب انقراض دایناسورها شد.

امروزه اخترشناسان ناسا بررسی‌های موسوم به «بررسی ایمنی فضایی» انجام می‌دهند تا اجرام بزرگ نزدیک به زمین را مدت‌ها پیش از برخورد شناسایی کنند. ما پیش از این مشخص کرده‌این که هیچ شهاب سنگ بزرگی مانند آنچه که دایناسورها را منقرض کرد، زمین را تهدید نمی‌کند.

سوال) موضع دانشمندان در قبال ادعای به پایان رسیدن دنیا در سال ۲۰۱۲ چیست؟

ناسا) ریشه علمی ادعای بروز فاجعه و تغییرات شدید در سال ۲۰۱۲ کجاست؟ مدارک آن کجاست؟ هیچ مدرکی وجود ندارد و همه این‌ها تخیلاتی هستند که در کتاب‌ها، فیلم‌های سینمایی، برنامه‌های مستند و یا حتی در اینترنت ساخته شده‌اند، ما نمی‌توانیم این حقیقت را تغییر دهیم. هیچ مدرک معتبری که ادعای رخ دادن پدیده‌های غیرعادی در دسامبر ۲۰۱۲ را تائید کند، وجود ندارد.
نوشته شده در تاريخ یکشنبه بیست و ششم آذر 1391 توسط احسان
نوشته شده در تاريخ پنجشنبه نهم آذر 1391 توسط احسان

فهیمه رستگار دوبلور هنرمند کشورمان درگذشت/روحش شاد
نوشته شده در تاريخ جمعه سوم آذر 1391 توسط احسان

در این کشور مردان کتک خور و زنان نان آور هستند

بر اساس گزارش اخیر وزارت کشور

«تایوان» این موضوع مشخص شد که در سال گذشته میلادی بیش از چهار هزار مرد در این کشور توسط زنان خود مورد خشونت قرار گرفتند.«چانگ هسیو یوآن» ـ یکی از مقامات وزارت کشور «تایوان» در امور خشونت‌های خانگی ـ یادآور شد: طی سال گذشته میلادی چهار هزار و ۴۲۸ مرد در این کشور توسط زنان خود مورد خشونت‌های روانی و جسمی قرار گرفتند.وی خاطر نشان کرد: این میزان دقیقا چندین برابر سال‌های گذشته است، به طوری که در سال‌های ۲۰۰۲ میلادی تنها یک‌هزار و ۳۲۵ مرد مورد خشونت قرار گرفته بودند.در گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس آمده است که به احتمال زیاد این تعداد کمتر از میزان واقعی باشد، چرا که مردان اکثرا برای حفظ آبرو و غرور خود از گزارش دادن خشونت‌های اعمال شده علیه خودشان خودداری می‌کنند.در گزارش این خبرگزاری همچنین به این موضوع اشاره شده که عواملی همچون حقوق بالای زنان در این کشور و استقلال مالی کامل از مهم‌ترین مسایل در بروز خشونت علیه مردان در «تایوان» محسوب می‌شود، چرا که زنان در اصل نقش تامین‌کننده مخارج زندگی را بازی می‌کنند و به همین دلیل است که شوهران خود را برای این که «مفت خور» و «تن پرور» هستند، مورد ضرب و شتم قرار می‌دهند!!با این حال، وجود اورژانس اجتماعی و تلفن‌های امدادرسان به شوهران کتک خورده می‌تواند باعث دلگرمی و کمک به این افراد و برقراری عدالت و برابری جنسیتی در این کشور باشد.
نوشته شده در تاريخ پنجشنبه دوم آذر 1391 توسط احسان

ر رقابتی عجیب در چین شرکت‌کنندگان برای بدست‌آوردن خودرو BMW باید کف دستانشان را برای مدت زمانی طولانی به بدنه خودرو بچسبانند تا این خودرو را بدست آورند.
در این رقابت که با شرکت ۱۲۰ رقیب ۱۸ و ۴۰ ساله برگزار شد، تنها «سانگ چانگ جیانگ» مرد ۲۷ ساله چینی توانست به مدت چهار روز و سه شب دستانش را بدون وقفه به بدنه خودرو بچسباند.

مسابقه عجیب چسباندن کف دست برای مدت طولانی به بدنه خودرو +تصاویر رقابت عجیب

برای به دست آوردن خودرو BMW" />

مسئولان برگزارکننده این رقابت برچسب‌هایی به شکل کف‌دست روی بدنه خودرو قرار دادند. شرکت‌کنندگان نیز باید دستان خود را روی این برچسب‌ها قرار می‌دادند و هر فردی که مدت طولانی‌تری این کار را انجام می‌داد، به عنوان پیروز معرفی می‌شد.

مسابقه عجیب چسباندن کف دست برای مدت طولانی به بدنه خودرو +تصاویر رقابت عجیب

برای به دست آوردن خودرو BMW" />

۱۲۰ رقیب در مدت برگزاری رقابت تنها هر چهار ساعت یکبار ۱۵ دقیقه وقت استراحت داشتند که غذا بخورند، استراحت کنند، دستشویی بروند اما هیچ‌کدام طاقت «سانگ چانگ جیانگ» را نداشتند.
«سانگ» پس از اتمام مسابقه و درحالی‌که پاهایش ورم کرده بود، گفت: واقعا ارزش ندارد تنها برای پنج سال در اختیار داشتن خودرو BMW خود را به این همه زحمت انداخت.

مسابقه عجیب چسباندن کف دست برای مدت طولانی به بدنه خودرو +تصاویر 
نوشته شده در تاريخ پنجشنبه بیست و پنجم آبان 1391 توسط احسان

گروه شوک:محققان دانشگاه بوستون، موفق به ساخت کرم روباتيک و جاسوسي شده اند که بي شباهت به سلاح هاي استفاده شده در فيلم هاي جيمزباند مشهور نيست. اين کرم جاسوس که شبيه به کرم خاکي ساخته شده، با حرکت متناوب در طول بدن خود راه مي رود و قادر است همچون يک کرم خاکي بدن خود را منقبض کند و بخزد و از فضاهاي کوچک عبور کند. روش حرکت کرم جاسوس همچون حلزون و کرم خاکي است. در ساخت اين کرم جاسوس، دانشگاه هاروارد نيز با دانشگاه بوستون همکاري داشته است. به گفته سازندگان روبات، حتي ضربات چکش نمي تواند به ساختار دروني آن صدمه اي وارد کند. کيم سانگباي و هارولد اوگرتون، استاديار مهندسي مکانيک از دانشگاه Mit در اين باره مي گويند: روبات ساخته شده مي تواند از زمين هاي ناهموار و فضاهاي تنگ بگذرد و اطلاعات مورد نياز را جمع آوري کند. ما ماهيچه هاي مصنوعي از جنس نيکل و تيتانيوم با آلياژي که در مقابل حرارت مقاوم باشد در ساخت اين روبات به کار برده ايم. طي چند دهه گذشته روبات هاي متفاوتي براي کاربردهاي جاسوسي ساخته شده است که هر يک به طرق مختلف مي توانند در جمع آوري اطلاعات موثر باشند. ولي ما براي ساخت اين روبات نرم، در طراحي موتور و قدرت آن دچار چالش هاي زيادي شده ايم و سعي کرده ايم که بدن روبات را همچون موجود واقعي به شکل ماهيچه اي در آوريم. دکتر کلر، استاد زيست شناس در مطالعات بيومکانيک حرکتي حيوانات در طراحي روباتيک نرم در اين باره مي گويد: اين گونه روبات ها، علاوه بر مصارف جاسوسي مي توانند براي نسل هاي آينده در آندوسکوپي ها و پروتزها به کار روند چرا که عملکرد آنها بسيار چشمگير است.
روزنامه ايران، شماره 5150 به تاريخ 22/5/91، صفحه 22 (شوك امروز)نوشته شده در تاريخ پنجشنبه هجدهم آبان 1391 توسط احسان

کارت تبریک جهت تبریک عید غدیر


نوشته شده در تاريخ جمعه دوازدهم آبان 1391 توسط احسان

این دختر 17 ساله به دلیل کمبود اکسیژن و حمله قلبی ناشی از آن به کما رفته و بعد از 10 روز بستری بودن در بیمارستان درگذشت.
 
جنی اولنیک برای یک جراحی ساده دندان عقل به کلینیک رفته بود کاری که 5 میلیون آمریکایی در سال آن را انجام می دهند و یک عمل فوق العاده ساده است. والدین او می گویند تنها نیم ساعت بعد از رسیدن وی به دندانپزشکی با آنها تماس گرفته شده و خواسته شده سریعا به بیمارستان بروند.
 
مرگ عجیب دختری 17 ساله بعد از جراحی دندان عقل +عکس  www.taknaz.ir
 
آنها که اصلا مرگ دختر خود را باور نمی کنند شکایتنامه ای علیه دندانپزشک دخترشان و دستیارش تهیه و تسلیم دادگاه کرده اند آنها می گویند این پزشکان به اندازه کافی به این دختر رسیدگی نکرده اند.
 
مرگ عجیب دختری 17 ساله بعد از جراحی دندان عقل +عکس  www.taknaz.ir

به گزارش تک ناز  جنی دومین قربانی این مسئله است و در سال گذشته نیز یک دختر 13 ساله بعد از جراحی  و خارج کردن دندان عقل خود به علتی مشابه درگذشت.
 نوشته شده در تاريخ پنجشنبه یازدهم آبان 1391 توسط احسان

عید قربان مبارک

ghorban61 کارت پستال ویژه تبریک عید سعید قربان

3d8bc951d251194c17436f6fcda3542741 کارت پستال ویژه تبریک عید سعید قربان

b96ef671f3f576bbf7a1f94712071a2b41 کارت پستال ویژه تبریک عید سعید قربان

0ea8e1e3edfdf001403577ab43cd8df381 کارت پستال ویژه تبریک عید سعید قربان

0ea8e1e3edfdf001403577ab43cd8df381 کارت پستال ویژه تبریک عید سعید قربان

061aa1c5a8865f9ff89bc63e1faf96e941 کارت پستال ویژه تبریک عید سعید قربان

2f7c0496bd8d639a0d32167e67544b9441 کارت پستال ویژه تبریک عید سعید قربان
نوشته شده در تاريخ پنجشنبه چهارم آبان 1391 توسط احسان

به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، جنگ و جنگیدن همیشه انسان را در شرایط بسیار خطرناکی قرار می دهد. در این شرایط زندگی، تمامیت ارضی و در یک کلام هستی انسان به خطر می افتد.

 البته گونه دیگری نیز از این جنگها وجود دارد که برای غارت اموال و اراضی سایر کشورها انجام می شود که صد البته در جهان امروز نظایر این جنگ ها را بسیار می بینیم. در عین حال نمی توان از پیشرفتهای علمی که در زمان جنگ و یا مسابقات تسلیحاتی رخ می دهد گذشت. در این مطلب که در چند قسمت تهیه شده قصد داریم  تا شما را با چند طرح تسلیحاتی عجیب در طول قرن بیستم آشنا کنیم.سنگرهای کروی
این طرح بر مبنای چسبیدن دو سنگر جدا از هم به شکل نیم کره است که با هم یک کره کامل را تشکیل می دهند و قابلیت تحرک بالایی را داشته و با استفاده از نفر با بالگرد قابل جابجایی بودند. پس از رسیدن به محل مورد نظر این نیم کره ها از هم جدا شده و بر روی سنگرهای سربازان قرار می گرفته است. این سنگرها دارای انواع قسمتها برای نصب سلاح نیز بوده اند. این طرح نیز هیچ گاه عملی نشد.کشتی پرنده هواپیمابر
این طرح مربوط به بین دو جنگ جهانی است . در جنگ اول جهانی کشتی های پرنده برای اولین بار به میدان وارد شدند و باعث تغییرات بسیاری در میادین نبرد شدند. در همین حال هواپیما ها نیز برای اولین بار در جنگ اول جهانی وارد میدان شدند و باعث تغییر در میدان های جنگ شدند. یکی از طرح های مطرح شده در بین دو جنگ جهانی مجهز کردن کشتی های پرنده به تعدادی هواپیما بود که توسط این کشتی به میدان نبرد حمل شده و بر فراز میدان نبرد رها شوند. این طرح نیز به دلیل مشکلات فراوان هیچ گاه عملیاتی نشد.بمب خلبان دار
این طرح بر مبنای یک وسیله پرنده قرار دارد که یک خلبان آن را هدایت کرده و در لحظات آخر و پس از رها کردن بمبی که در دماغه هواپیما قرار دارد از وسیله پرنده خود خروج اضطراری انجام می دهد. طرح های شبیه به این به شکل گونه های انتحاری و غیر انتحاری که امکان زنده ماندن خدمه در آن وجود داشت بسیار هستند و خصوصا در زمان جنگ دوم جهانی به وفور مورد استفاده قرار گرفتند.تانک 6 لول
این طرح در زمان جنگ ویتنام برای ارتش آمریکا ارائه شد که بر اساس آن 6 توپ 106 میلی متری بر روی یک شاسی زرهی قرار می گرفت. ظاهر این تانک بسیار عجیب و به نظر ترسناک میاید. اما حقیقت این است که این تانک برای گلوله گذاری زمان زیادی را صرف می کند که خود مشکل بزرگی است. این طرح نیز پس از دوره کوتاهی از خدمت در ویتنام از خدمت خارج شد.نفر بر دونفره
این طرح مربوط به ارتش آمریکا بوده است که به احتمال زیاد مربوط به بین دو جنگ جهانی است. بر اساس این طرح دو نفر خدمه مسلسل بر روی یک سطح صاف یک با یک موتور و 4 عدد چرخ مجهز شده است دراز کشیده و به حرکت و تیراندازی می پردازند. این گونه از طرح ها به نوعی آغاز گر فصلی برای طراحی نفربرهای امروزی بودند.


نوشته شده در تاريخ پنجشنبه چهارم آبان 1391 توسط احسان

از روزی که اتومبیل‌ها به‌وجود آمدند حس رقابت انسان آن‌ها را به پیست‌های مسابقه کشاند و روز به روز بر سرعت آن‌ها افزود.
 
تصویری که در زیر می‌بینید متعلق به ماشین «A.L.F.A 40/60 HP» شرکت خودروسازی آلفا یا همان آلفارومئوی امروزی است که در سال 1914 سروصدای زیادی به‌پا کرد.

این ماشین یکی از تولیداتی بود که تا زمان خود در دنیای ماشین‌های مسابقه‌ای نظیر نداشت،  «A.L.F.A 40/60 HP» که به‌صورت آیرودینامیک طراحی شده بود می توانست در پیست مسابقه و همچنین در جاده مورد استفاده قرار بگیرد، مسئله ای که شاید امروز چیز عجیبی نباشد اما صد سال پیش یک ماشین مسابقه آنقدر‌ها جادار و راحت نبود که از آن بتوان در جاده استفاده کرد.

این خودرو عجیب دارای موتور 4 سیلندری بود که می‌توانست آن را به سرعت 137 کیلومتر در ساعت برساند که در زمان خود سرعت بالایی به حساب می‌آمد.
نوشته شده در تاريخ پنجشنبه بیست و هفتم مهر 1391 توسط احسان

http://www.askquran.ir/gallery/images/5405/large/1_ezdevaj_jpg__9_.jpg
نوشته شده در تاريخ پنجشنبه بیست و هفتم مهر 1391 توسط احسان

جان باختن شمار زیادی از همشهری هایم  در اثر جاری شدن سیل در مازندران را تسلیت می گویم.با ابراز همدردی با مردم بهشهر، ساری، نکا و گلوگاه و به ویژه خانواده های قربانیان، هموطنان عزیزم را به یاری آسیب دیدگان سیل فرامی خوانم.به ویژه از مردم مازندران و استانهای همجوار می خواهم مستقلاً به یاری خانواده های سیلزده و سرپرستی کودکانی که خانه و خانواده خود را از دست داده اند، بشتابند.


نوشته شده در تاريخ سه شنبه بیست و پنجم مهر 1391 توسط احسان

ویدیویی بر روی شبکه خبری سی ان ان آمریکا قرار گرفت که در آن از باردار شدن ۹۰ دانش آموز دختر کمتر از ۱۸ سال یک دبیرستان در ممفیس آمریکا خبر می داد.

دبیرستان Frayser در ممفیس ایالات متحده آمریکا که کمتر از ۸۰۰ دانش آموز دارد، در هفته گذشته با واقعیتی مواجه شد که نشان می داد بیش از ۱۱ درصد دانش آموزان آن دبیرستان در انتظار فرزند خویش هستند! یکی از دانش آموزان این دبیرستان در مصاحبه با یکی از خبرگزاری ها گفته است : “این خیلی طبیعی است. وقتی که ما از تعطیلات تابستانی بر می گردیم هزاران نفر شکم هایشان بالا آمده است!”.

 

دختران حامله

“خرچنگ زاده در غربت” نوشته است: حالا تلویزیون ها و شبکه های خبری ممفیس آمریکا سخت به تکاپو افتاده اند تا با ساختن برنامه های تلویزیونی و ایجاد کمپین های تبلیغاتی به دختران “نه گفتن ” را بیاموزند! نکته جالب توجه این است که یکی از مقامات گفته است که افراد مسن تری که از خارج شهر به اینجا می آیند به دختران شهر به عنوان طعمه های آسان می نگرند و در ایجاد مشکل نقش اساسی دارند! به شهادت آمار مرکز کنترل بیماری ها (Center of disease control)، ایالات متحده آمریکا بیشترین میزان بارداری نوجوانان زیر ۲۰ سال را در سراسر جهان دارد. بارداری نوجوانان باعث بروز مشکلات عدیده ای هم چون ترک تحصیل کودکان ، تنها ماندن برای تمام عمر و به دوش کشیدن مسوولیت فرزند ناخواسته و طرد شدن توسط خانواده می شود.

مرکز کنترل بیماری ها آماری بالغ بر ۷۵۰ هزار کودک باردار در سال را برای آمریکا ارایه داده است و می افزاید از هر ده مورد بارداری ۸ مورد ناخواسته بوده است و در ۸۱ درصد موارد این بارداری ها در خارج از عرف ازدواج صورت گرفته است. این آمار در حالی ارایه شده است که در کشور آمریکا آموزش های جنسی از سنین کودکی در مدارس به دانش آموزان داده می شود و این کشور سالانه ملیاردها دلار صرف آموزش روش های ضد بارداری می کند.

تنها در سال ۲۰۰۲ میلادی کشور آمریکا ۱٫۷۳ ملیادر دلار صرف آموزش روش های ضد آبستنی کرده است که ۶۵۳ ملیون دلار آن صرف نوجوانان شده است.
نوشته شده در تاريخ پنجشنبه بیستم مهر 1391 توسط احسان

عکس دختر عجیب اسکاتلندی اگر موهایش را شانه کند می میرد
عکس دختر عجیب اسکاتلندی اگر موهایش را شانه کند می میرد

به گزارش سرویس دانش و فناوری ایران دید، مگان استیوارت دختر ۱۳ ساله اسکاتلندی است که از یک بیماری نادر رنج می‌برد.وی در صورتی که بر اثر برخورد با اجسامی که دارای الکتریسیته ساکن هستند تکان سخت بخورد، مغزش از کار می‌افتد!

بر اساس گزارش ایژیا وان، این بیماری سندروم شانه کردن مو نام دارد و فقط ۲ نفر در جهان به آن مبتلا هستند. در این بیماری کوچک‌ترین تکان الکتریسیته ساکن خطر مرگ را بدنبال دارد.

به گزارش برنا ؛چند سال قبل زمانی که مادر مگان درحال شانه کردن موهای دخترش بود، یک وضعیت غیر عادی در دخترک روی داد. در واقع، تماس ناگهانی شانه با موهای مگان سبب تشنج و بی‌رنگ شدن لب‌هایش شد.

مگان به علت این بیماری که هنوز پزشکان در مورد آن به نتیجه‌ای نرسیده‌اند، قادر به انجام مواردی چون لمس بادکنک، پوشیدن لباس‌های پلی استریل و راه رفتن با جوراب بر روی فرش ضخیم به دلیل تولید جریان الکتریسیته ساکن نیست.
نوشته شده در تاريخ پنجشنبه سیزدهم مهر 1391 توسط احسان

عکس های مسابقه عجیب مد و ناخن زنانه در چین!!
کار یک هنرمند این است که با غیر معمول ترین چیزها هنر خود را نشان دهد.
اصلی ترین کار یک هنرمند این است که بهترین کار خود را در سخت ترین شرایط نشان دهد به همین علت عده ای از هنرمندان راههای بسیار عجیبی را برای نشان دادن هنر خود انتخاب می کنند!

به گزارش ایران ناز در 19 ژوئیه ی 2007 مسابقه ی بین المللی مد ناخن انگشت دست در مرکز نمایشگاه بین المللی چین برگزار شد که هنرمندان در این مسابقه به رقابت پرداختند. تصاویر زیر مربوطه به همین نمایش مو می باشد.

عکس های مسابقه عجیب مد و ناخن زنانه در چین!! ، www.irannaz.com

عکس های مسابقه عجیب مد و ناخن زنانه در چین!! ، www.irannaz.com

عکس های مسابقه عجیب مد و ناخن زنانه در چین!! ، www.irannaz.com

عکس های مسابقه عجیب مد و ناخن زنانه در چین!! ، www.irannaz.com

عکس های مسابقه عجیب مد و ناخن زنانه در چین!! ، www.irannaz.com

عکس های مسابقه عجیب مد و ناخن زنانه در چین!! ، www.irannaz.com

عکس های مسابقه عجیب مد و ناخن زنانه در چین!! ، www.irannaz.com
نوشته شده در تاريخ پنجشنبه ششم مهر 1391 توسط احسان

اکثر کسانی که حیوانات را دوست دارند از نگهداری یک سگ ویا گربه به عنوان همدم ثابت و باوفای خود خوشحال می‌شوند، اما Casey Anderson که یک طبیعت شناس می‌باشد، با یک خرس گریزلی به نام Brutus دوست شده است و او را از بدو تولد کنار خود داشته است.
این دو خیلی صمیمی و جدانشدنی هستند و وقتی که Anderson در آگوست سال گذشته ازدواج کرد این خرس به عنوان ساقدوش کنارش قرار گرفت.
این خرس آنقدر به انسانها خو گرفته است که عضوی از خانواده محسوب می‌شود و دارای یک جای مخصوص روی میز آشپزخانه است.
[تصویر: ?di=U7GT]نوشته شده در تاريخ چهارشنبه بیست و نهم شهریور 1391 توسط احسان

پزشکان متخصص روسیه اعلام کردند که عکس عجیب زن جوانی که با چاقویی در پشت گردنش روی پاهایش ایستاده واقعی است و او واقعا هدف حمله قرار گرفته است.

جولیا پوپووا ۲۲ ساله در حال بازگشت از محل کارش بود که هدف حمله چند خلافکار قرار گرفت اما متوجه نشد که چاقوی آنها در گردنش فرو رفته و تنها چند سانتیمتر با نخاع او فاصله دارد.

او با وجود چاقوی عمیقی که در گردنش بود ۴۰ دقیقه تا منزلش پیاده روی کرد تا بالاخره همسایه‌های او متوجه این اتفاق نادر شدند.

عکس‌های متنشر شده از این زن که با دوربینی با کیفیت بسیار پایین گرفته شده خیلی زود در سراسر دنیا منتشر شد اما از آنجایی که این اتفاق غیر واقعی به نظر می‌رسید سبب هیاهوی بسیار شد که در نهایت پزشکان روس و متخصصانی که این زن را در بیمارستان مورد عمل جراحی قرار داده بودند اعلام کردند که این عکس واقعی است و او اکنون در حال مساعد به سر می‌برد.
چاقو پشت گردن
ظاهرا چاقوی فوق هیچ رگ اصلی را پاره نکرده و در استخوان گردن زن مجروح فرو رفته و تنها ناحیه آسیب دیده او همان استخوان است که مورد مداوا قرار گرفته است.
نوشته شده در تاريخ پنجشنبه بیست و سوم شهریور 1391 توسط احسان

این خانم 99 میلیون رنگ بیشتر از انسانهای معمولی تشخیص میدهد و قدرتی مافوق بشری در جشم و روح او وجود دارد.

خانمی با چشمان عجیب و جادویی !+ عکس www.taknaz.ir
 
بسیاری از مردم در مورد " تترا کرومتها" چیزی نشنیده اند آنها انسانهایی با قدرت مافوق بشری هستند که توانایی تشخیص میلیونها رنگ بیشتر از مردم معمولی دارند. دکتر گابریل جردن حدود 20 سال روی این پروژه کار کرده است تا بالاخره توانست چنین انسانی با این توانایی خارق العاده پیدا کند.

بنابرگزارشات بینایی، یکی از پیچیده ترین حواس انسانی است. گروه تحقیقاتی خانم "جردن" انسانهای زیادی را مورد آزمایش قرار داد و توانست از میان آنها فرد مورد نظر را پیدا کند. این فرد یک خانم است و خودش هم یک پزشک میباشد که در شمال انگلستان زندگی میکند.

این خانم دکتر قبول کرده است که آزمایشات بیشتری روی وی انجام شود تا اطلاعات بیشتری در مورد انسانهای تترا کرومت بدست آید.

سوالات مطرح شده در این زمینه بسیار زیاد هستند برای مثال اینکه چرا این پدیده در میان زنان شایع تر است و یا اینکه طبق تحقیقاتی که از سالهای 1948 انجام پذیرفته است مردان بیشتر در معرض کوررنگی هستند وهنوز علت این امر مشخص نشده است. این پزشکان محقق امیدوارند بتوانند جواب سوالات مشابه این را به زودی دریابند.نوشته شده در تاريخ پنجشنبه شانزدهم شهریور 1391 توسط احسان

«مايكل كلارك دونكان» متولد 1957 در شيكاگو بود كه به دليل مخالفت مادرش براي دنبال كردن فوتبال به حرفه بازيگري روي آورد. هنگامي كه مادر وي بيمار شد، دانشگاه را رها كرد و در سن 25 سالگي به لس‌آنجلس رفت و در آنجا محافظ بازيگراني چون «ويل اسميت»، «جيمي فاكس» و ديگر ستاره‌هاي هاليوودي شد.

maikel

«مايكل كلارك دونكان»، بازيگر فيلم «مسير سبز» در سن 55 سالگي درگذشت.

ايسنا: «مايكل كلارك دونكان»، بازيگر نامزد اسكار كه در فيلم‌هاي مطرح و پرفروشي چون «مسير سبز»،‌ «آرماگدون»، «سياره ميمون‌ها» و «پانداي كونگ‌فوكار» روز گذشته (دوشنبه) در بيمارستاني در لس‌آنجلس دار فاني را وداع گفت.

«دونكان» كه بر اثر ابتلا به بيماري قلبي جان خود را از دست داد، بيشتر براي بازي در نقش يك زنداني محكوم به مرگ در فيلم «مسير سبز» شناخته شده است.

وي كه پيش از اين يك محافظ شخصي بود، در دهه سوم زندگي‌اش به بازيگري رو آورد و در فيلم‌هاي فراواني ايفاي نقش كرد و براي بازي در فيلم «مسير سبز» نامزد دريافت جايزه‌ي اسكار شد.

فيلم «مسير سبز» محصول سال 1999 به كارگرداني «فرانك دارابونت» اقتباسي برگرفته از رماني با همين نام از «استفن كينگ» است كه در آن تام هنكس نيز نقش‌آفريني كرده است.

حضور دونكان در فيلم «مسير سبز» با بازخورد مناسب تماشاچيان و منتقدين همراه شد و وي پس از اين فيلم در يك سال در چندين فيلم حضور پيدا كرد.

«دونكان» بسياري از موفقيت‌هاي خود را مديون «بروس ويلس» است كه وي را براي بازي در فيلم «مسير سبز» معرفي كرد. وي در فيلم‌هايي چون «آرماگدون» و «شهر گناه» همبازي «بروس ويلس» بوده است.

اين بازيگر سياه‌چهره به دليل فيزيك بدني ويژه‌اش براي بازي در انواع ژانرها از فيلم‌هاي ابرقهرماني تا كمدي مناسب بود.

«مايكل كلارك دونكان» متولد 1957 در شيكاگو بود كه به دليل مخالفت مادرش براي دنبال كردن فوتبال به حرفه بازيگري روي آورد. هنگامي كه مادر وي بيمار شد، دانشگاه را رها كرد و در سن 25 سالگي به لس‌آنجلس رفت و در آنجا محافظ بازيگراني چون «ويل اسميت»، «جيمي فاكس» و ديگر ستاره‌هاي هاليوودي شد.
نوشته شده در تاريخ سه شنبه چهاردهم شهریور 1391 توسط احسان

نیل آرم استرانگ، اولین فضانوردی که در سفر تاریخی فضاپیمای آپولو ۱۱ در سال ۱۹۶۹ به روی کره ماه قدم گذاشت، در سن ۸۲ سالگی درگذشت.

آقای آرمسترانگ در لحظه قدم گذاشتن به خاک کره ماه این جمله معروف را به زبان آورد: "این گامی کوچک برای یک انسان و جهشی بزرگ برای بشریت است."

او چند هفته پیش تحت عمل جراحی قلب قرار گرفته بود.

باراک اوباما، رییس جمهوری آمریکا درباره آقای آرم استرانگ گفته بود: "او نه تنها برای زمان خود، بلکه برای همیشه، یکی از بزگترین قهرمانان آمریکا است."

نوامبر سال گذشته میلادی، یکی از پرافتخارترین مدال‎‌های غیر نظامی آمریکا، یعنی مدال طلای کنگره به این فضانورد اعطاء شد.

تصاویری و صداهای پر التهاب گزارش مستقیم سفر آرمسترانگ و گروهش در ۲۱ ژوئیه سال ۱۹۶۹ توسط دست کم ۵۰۰ میلیون نفر در سراسر جهان به طور زنده دنبال شد.

حتی ریچار نیکسون، رئیس جمهوری وقت آمریکا لحظاتی پس از این فتح بزرگ فضانوردی، از طریق تلفن با آمسترانگ در کره ماه صحبت کرد.

باز آلدرن، فضانوردی که آرم استرانگ را در سفر به ماه همراهی کرده بود، به بی بی سی گفت: " خیلی دردناک است که ما نمی توانیم در پنجاهمین سالگرد سفر به کره ماه، همگی با هم باشیم. من او را به عنوان یک فرمانده قابل به یاد خواهم داشت."

قهرمان فروتن

نیل آرمسترانگ در پنجم ماه اوت سال ۱۹۳۰ در ایالت اوهایو آمریکا به دنیا آمد.

رویای پرواز در آرمسترانگ از همان ایام کودکی به قدری قوی بود که او فوت و فن پرواز را پیش از گرفتن گواهینامه رانندگی آموخت.

او در جنگ میان آمریکا و کره خلبان جوان نیروی دریایی بود.

بعد از جنگ هم به عنوان خلبان خبره ای که محصولات آزمایشگاه فضایی ناسا را می‌راند، به سازمان فضایی آمریکا پیوست.

کارنامه کاری آرمسترانگ پر از مدال‌های رنگارنگ و دیپلم‌های افتخار است اما او تا پایان عمر مردی خجالتی و فراری از دوربین‌های تلویزیونی باقی ماند.

آرمسترانگ پس از ماموریتش با آپولو ۱۱ به کره ماه، به عنوان مدرس فضانوردی در دانشگاه سینسیناتی فعالیت کرد و تصمیم گرفت که دیگر از مدار کره زمین خارج نشود.

شهرت او همیشه مورد توجه بنگاه‌های اقتصادی و سیاسی آمریکا بود که می‌خواستند نام و تصویر او را کنار خود ببینند اما آرمسترانگ تا پایان عمر نپذیرفت که به طرفداری یا مخالفت از یک جناح سیاسی سخنی بگوید.

زندگی شخصی او هم فراز و نشیب زیادی داشت؛ مانند ماجرای افتادنش از تراکتور و قطع شدن انگشت حلقه اش که البته دوباره در بیمارستان به دستش پیوند داده شد.

او دو هفته پیش تحت جراحی قلب قرار گرفته بود اما روز گذشته در حالی که وارد هشتاد و دومین سال زندگی اش شده بود در بیمارستان کلمبوس ایالت اوهایو درگذشت.

با این حال او شانس دیدن برآورده شدن یکی دیگر از آرزوهای بشر را داشت.

نیل آرمسترانگ آنقدر خوش شانس بود که در روزهای آخر زندگی اش شاهد یک موفقیت فضایی بزرگ دیگر باشد و آن فرود کاوشگر ناسا بر روی کره مریخ بود.

آمسترانگ در سال ۲۰۱۰ و هنگامی که ۸۰ سال سن داشت در مصاحبه ای گفته بود که اگر از او بخواهند، آماده است تا به عنوان فضانورد به مریخ اعزام شود.

او نخستین کسی بود که کره زمین را از فضا مشاهده کرد.

او گفته بود تصاویری را که مشاهده کرده، "بسیار وجد آور و ورای هرگونه تجربه بصری ای" بوده که وی با آن مواجه شده است.
نوشته شده در تاريخ جمعه دهم شهریور 1391 توسط احسان

براک لزنر با اصرار تریپل اچ واسه مسابقه دادن باهاش برگشت


نوشته شده در تاريخ پنجشنبه نهم شهریور 1391 توسط احسان

در یک دهکده ای دور افتاده دو تا دوست زندگی می کردند. یکی از اونها جانسون و دیگری پیتر بود. این دو تا از کودکی با هم بزرگ شده بودند. آنقدر این دو دوست رابطه خوبی با هم داشتند که نصف اهالی دهکده فکر میکردند که ِاین دو نفر با هم برادرند. با این حال که هیچ شباهتی به هم نداشتند. اما این حرف اهالی نشان از اوج محبتی بود که بین این دو نفر وجود داشت. همیشه پیتر و جانسون راز دلشون رو به همدیگه میگفتند و برای مشکلاتشون با همدیگه همفکری میکردند و بالاخره یه راه چاره براش پیدا می کردند. اما اکثر اوقات جانسون این مسائل رو بدون اینکه پیتر بدونه با دوستای دیگه اش در میان میگذاشت.

وقتی پیتر متوجه این کار جانسون می شد ناراحت می شد اما به روش هم نمی آورد. چون آنقدر جانسون رو دوست داشت که حاضر نبود حتی برای یک دقیقه تلخی این رابطه رو شاهد باشه. به خاطر همین احترام جانسون رو نگه می داشت و باز هم مثل همیشه با اون درد دل می کرد. سالها گذشت و پیتر ازدواج کرد و رفت سر خونه زندگیش، اما این رابطه همچنان ادامه داشت و روز به روز عمیق تر می شد. یه روز پیتر می خواست برای یه کار خیلی مهم با خانواده اش بره به شهر. به خاطر همین اومد و به جانسون گفت من دارم می رم به طرف شهر، اما اگه امکان داره این کیسه پول رو توی خونت نگهدار تا من از شهر برگردم.

 جانسون هم پول رو گرفت و رفیقش رو تا دروازه خروجی بدرقه کرد. وقتی داشت به خونه برمی گشت، سر راه رفت پاتوق خودش و شروع کرد با دوستاش تفریح کردن. هوا دیگه داشت کم کم تاریک می شد و جانسون با دوستاش می خواست خداحافظی کنه. اما دوستاش گفتن هنوز که زوده چرا مثل هر شب نمی ری؟ اونم گفت که پولهای پیتر توی خونست و باید زودتر بره خونه و از پولها مراقبت کنه. خلاصه خداحافظی کرد و رفت. وقتی رسید خونه سریع غذاشو خورد و رفت توی اتاقش. پولها رو هم گذاشت توی صندوقش و گرفت تخت تخت خوابید. بی خبر از اتفاقی که در انتظارش بود ...

بله درست حدس زدید. چند نفر شبونه ریختن توی خونه و پولها رو با خودشون بردند! جانسون صبح که از خواب بیدار شد متوجه این موضوع شد و از ناراحتی داشت سكته می كرد ! تمام زندگیش رو هم اگه می فروخت نمی تونست جبران پولهای دزدیده شده رو بكنه. از ناراحتی لب به غذا هم نزد. دم دمای غروب بود که دید صدای در میاد. در رو که باز کرد دید پیتر اومده تا پولها رو با خودش ببره. وقتی جانسون ماجرا رو براش تعریف کرد، پیتر به جای اینکه ناراحت بشه و از دست جانسون عصبانی باشه، شروع کرد به خندیدن و گفت می دونستم، می دونستم که بازم مثل همیشه نمی تونی جلوی زبونت رو بگیری. اما اصلاً نترس. چون من فکرشو می کردم که این اتفاق بیافته. به خاطر همین چند تا سکه از آهن درست کردم و توی اون کیسه ریختم و اصل سکه ها رو توی خونه خودم نگه داشتم و چون می دونستم که کسی از این موضوع با خبر می شه و تو به همه می گی که سکه ها پیش تو بوده، خونه من امن تر از تو بود. الآن هم اصلاً نگران و ناراحت نباش شاید از دست من و این رفتارم ناراحت بشی، اما این درسی برات می شه که همیشه مسائلی رو که دیگران با تو در میون میگذارند توی قلبت محفوظ نگه داری و به شخص ناشناسی راز دلت رو بازگو نكنی ...

سالها گذشت و جانسون از اون اتفاق درس بسیار بزرگی گرفت. اینکه راز دیگران مثل راز دل خودش می مونه و باید برای حفظ اون راز تلاش کنه. همونطور که خودش از فاش شدن راز دلش ناراحت می شه دیگران هم از این موضوع امكان داره تحت تاثیر قرار بگیرند و چه بسا موجب سلب اطمینان و تیرگی رابطه دوستی هم بشود. بطوریكه صداقت و صفای دل شما نباید تحت هیچ شرایطی موجبات آسیب و نگرانی شما را فراهم نماید
نوشته شده در تاريخ پنجشنبه نهم شهریور 1391 توسط احسان

بلاخره دخالت بی مورد شان مایکلز در مسابقه تریپل اچ و بروک لسنر کار دستش داد و باعث شد که لسنر دست شان مایکلز رو مقابل دیدگان تریپل اچ بشکنه حتی چند وقت پیش لسنر دست تریپل اچ را هم شکسته بود
نوشته شده در تاريخ پنجشنبه نهم شهریور 1391 توسط احسان

در ماندی نایت راء این هفته براک لسنر اعلام کرد که دیگر در wwe حاضر نخواهد شد و برای همیشه کمپانی wwe ترک خواهد کرد و دیگر به wwe برنمیگردد .این خبر تو سایت اصلی wwe.com هم تایید شده .

با این حساب بنا بر گفته وینس مکمن نصف مبلغ قرار داد به او پرداخت خواهد شد ( مبلغ قرار داد او با کمپانی برای 1 سال 12 میلیون دلار بود یعنی چیزی معادل قرار داد رونالدو با رئال مادرید)
نوشته شده در تاريخ پنجشنبه نهم شهریور 1391 توسط احسان
.: Weblog Themes By Blog Skin :.


آپلود عکس

خرید اینترنتی

فال حافظ

قالب وبلاگ