شیطون بلای شمال( شهر بهار نارنج ساری )

نوجوانی که دختر به دنیا آمد ولی مانند یک مرد زندگی می کند، در برنامه ای حضور پیدا کرد تا از اینکه عاشق بهترین دوست مادرش که یک زن ۳۱ ساله است ،دفاع کند. بابی فرانسیس ۱۹ ساله اهل ورکستر، عاشق پرستار کودکی اش،دونا پرایس شده است که خودش سه فرزند دارد.بابی آرایشگر بوده و در انتظار آن است که هر چه زودتر عمل های تغییر جنسیت را انجام دهد. در کودکی او همیشه موهای بافته شده اش را قیچی و لباس های دخترانه اش را پاره می کرد چرا که از درون می دانست پسر است.
 
این دختر بعد از تغییر جنسیت با دوست مادرش نامزد کرد!!

او درباره تمسخر بچه ها در مدرسه می گوید:” من همیشه در مدرسه دعوا می کردم و مرتب مادرم به مدرسه می آمد. سعی می کردم عصبانیتم را کنترل کنم ولی دوباره به نقطه اول بر می گشتم ” “مادرم به خاطر من خیلی ریسک ها را پذیرفت و اگر او نبود سختی من بیشتر هم می شد.بابی که ۱۰ برادر و خواهر دارد می گوید در دبیرستان توانست اجازه بگیرد در بازی های مدرسه با پسران همبازی شود ولی بچه ها او را مسخره می کردند وتا الان مرتب افراد عبارت های زشتی نثار او می کنند.

 
این دختر بعد از تغییر جنسیت با دوست مادرش نامزد کرد!!

بابی و مادرش تریسی وود و دونا پرایس در یک برنامه حضور پیدا کرده و درباره داستان زندگی خود صحبت کردند.او دو سال است که درمان هورمونی را شروع کرده و صدایش مردانه شده است ولی عمل های دیگری نیز از روند تغییرجنسیت او باقی مانده است!به گزارش پارس ناز دونا که اکنون نامزد بابی است ، گفت او مدتی با مادر بابی که دوستقدیمی اش است در ارتباط نبود ، ولی پس از دیدار با آنها عشق آنها شکل گرفت و در ابتدا از اینکه دوستش ناراحت شود ترسید ولی مادر بابی از آنها حمایت کرد.

 
این دختر بعد از تغییر جنسیت با دوست مادرش نامزد کرد!!

 

بابی به همراه مادر و نامزدش در یک برنامه تلویزیونی

این پسر اکنون یک صفحه در شبکه اجتماعی به همین منظور باز کرده است تا به بقیه مردم در مورد شرایط خود و افرادی که وضعیت مشابه دارند آگاهی بدهد.

 
این دختر بعد از تغییر جنسیت با دوست مادرش نامزد کرد!!
نوشته شده در تاريخ پنجشنبه شانزدهم خرداد ۱۳۹۲ توسط احسان


 
کاری که عروس و داماد در شب عروسی انجام میدهند!
 
چهره پسرها وقتی که یک دختر خوشگل می بینند
 
کاری که عروس و داماد در شب عروسی انجام میدهند!
 
پسرها مدتی بعد از شماره دادن به دخترها
 
کاری که عروس و داماد در شب عروسی انجام میدهند!
 
وقتی پول داری - وقتی پول نداری !!!!
 
کاری که عروس و داماد در شب عروسی انجام میدهند!
نوشته شده در تاريخ پنجشنبه نهم خرداد ۱۳۹۲ توسط احسان

عکس های زیباترین زنان معروف عرب قبل و بعد آرایش

عکس های زیباترین زنان معروف عرب قبل و بعد آرایش

عکس های زیباترین زنان معروف عرب قبل و بعد آرایش

عکس های زیباترین زنان معروف عرب قبل و بعد آرایش

عکس های زیباترین زنان معروف عرب قبل و بعد آرایش

عکس های زیباترین زنان معروف عرب قبل و بعد آرایش

عکس های زیباترین زنان معروف عرب قبل و بعد آرایش

عکس های زیباترین زنان معروف عرب قبل و بعد آرایش

عکس های زیباترین زنان معروف عرب قبل و بعد آرایش

عکس های زیباترین زنان معروف عرب قبل و بعد آرایش

نوشته شده در تاريخ پنجشنبه دوم خرداد ۱۳۹۲ توسط احسان

گریس کلی یکی از زیباترین زنان دنیا لقب دارد

. او بعد از ملاقات با ” پرنس رینر” پرنس موناکو فکر میکرد مرد ایده آل زندگی اش را یافته است و حتی به خاطر ازدواج با او کار در سینمای هالیوود را رها کرد و راهی قصر ۲۳۵ اتاقه خود در سواحل دریای مدیترانه شد. اما درست ۶ سال بعد از به دنیا آوردن وارث تاج و تخت ” آلبرت ” و دخترش “کارولین” او تصمیم گرفت کاخ آرزوهایش را ترک کند و به امریکا باز گردد.

جایی که به او پیشنهاد ۱ میلیون دلاری بازی در یکی از فیلمهای جدید هیچکاک داده شده بود.

اما گفته میشود آنچه او را به رفتن ترغیب میکرد پول نبود بلکه رفتار خشن و قوانین استبدادی همسرش بود که این زن زیبا را به یک زن افسرده و غمگین تبدیل کرد که اکثر اوقاتش را در تنهایی سپری میکرد.

او بارها اعلام کرد تنها به خاطر دو فرزندش این زندگی را تحمل میکند و در اصل در قصر موناکو زندانی است.اخیرا زندگینامه وی با بازی “نیکول کیدمن” در حال فیلمبرداری است و گفته میشود ساخت این فیلم تابوی پرداختن به دلایل ازدواج این زن زیبا را خواهد شکست ودلیل اصلی این زندگی به زودی روی پرده نقره ای خواهد رفت.

سرانجام تلخ بازیگر زیباروی هالیوودی که با یک دیکتاتور پولدار ازدواج کرد! + عکس

گفته میشود همسر او از زمان تولد نخستین فرزندش خیانت به وی را آغاز کرد و از همان زمان او دچار افسردگی شدید شد. حاصل ازدواج “گریس کلی” با پرنس موناکو ۳ فرزند است ، او دیگر هیچگاه به عرصه سینما بازنگشت و در سال ۱۹۸۲ در اثر یک تصادف کشته شد و به این ترتیب پرونده زندگی یک زن زیبا برای همیشه بسته شد.
نوشته شده در تاريخ چهارشنبه بیست و پنجم اردیبهشت ۱۳۹۲ توسط احسان

تولد روی درخت

خانم شیندز آخرین روز های بارداری اش را می گذراند. یک روز مانند همیشه در منطقه روستا یی اش در موزامبیک، مشغول انجام دادن کار های روزمره اش بود که ناگهان سیلی برق آسا از راه رسید و همه جا را فرا گرفت، سیلی که همراه خود تمساح هم آورد. او با دیدن تمساح تنها راه چاره اش را بالا رفتن از درختی دید و به سرعت خود را به بالای آن رساند تا سیل و موجودات وحشتناکش به او صدمه ای نرسانند، زن بیچاره چهار روز بالای درخت بدون آب و خوراک باقی ماند و با مرگ دست وپنجه نرم می کرد. در این زمان هر لحظه برای شیندز به مانند یک قرن می گذشت و هیچکس نمی دانست که او بالای درخت میان انبوهی از آب گرفتار شده است. روز چهارم پس از جاری شدن سیل، دردی تمام وجود شیندز را فراگرفت، او می دانست که تا لحظاتی دیگر نوزادش به دنیا می آید برای همین محکم به شاخه های درخت چسبید و پس از کمی تقلا دخرتش - رزیتا - به دنیا آمد. شیندز بسیار خسته و درمانده بود و با خود می اندیشید که به پایان زندگی اش نزدیک است اما تولد نوزادش به او قدرت بیشتری بخشیده بود تا سرانجام هلی کوپیتر امدادگران آنها را روی شاخه های درخت پیدا کرده و نجات دادند.

تولد در مسابقه بوکس

«پاملا واگتس» 17 ساله خود را برای مسابقه بوکس مقابل حریفش آماده کرده بود و روز مسابقه قدم به رینگ گذاشت اما نمی دانست که هفت ماهه باردار است. پس از اینکه روی رینگ ضربه ای محکم به او وارد شد، ناگهان دچار درد شدید شد به طوری که مجبور شدند او را به سرعت به بخش اورژانس بیمارستان برسانند و در کمال تعجب، پاملا کودکی به دنیا آورد. همسر پاملا در گفت وگو با خبرنگاران گفت که او مدتی چاق و سنگین شده بود اما هرگز آنها تصور نمی کردند که قرار است پدر و مادر شوند.

تولد در رستوران

بیشتر مادر ها ماه ها انتظار می کشند تا کودکی به دنیا آوردند اما دانیل میلر فقط چند دقیقه انتظار کشید! دانیل میلر مثل همیشه به رستورانی در نزدیکی محل کارش رفت و هنوز چند لحظه ای نگذشته بود که او کمی احساس درد و ناراحتی کرد و رفته رفته حالش بد شد و به اتفاق استراحت رفت. همکارش جینی که نگرانش شده بود به دنبالش رفت و جویای حالش شد. حال خانم میلر اصلاً خوب نبود و دردی عجیب در ناحیه شکمش حس کرد. مسلماً چیزی عادی نبود. او همانطور از درد می لرزید که ناگهان درد های شدید او در ناحیه شکم آغاز شد. جینی همکار میلر آنچه را که می دید نمی توانست باور کند، میلر یک نوزاد به دنیا آورده بود و وی تا آن لحظه نمی دانست که دوستش باردار است. جینی با اورژانس تماس گرفت و امدادگران فورا میلر و نوزاد پسرش را که بعد ها آستین نام گرفت به بیمارستان رساندند.

مرگ مغزی و تولد دوقلوها

کریستین بولدن اهل مشیگان با شوهر و پسر کوچکش به پیاده روی رفته بود که ناگهان بیهوش شده و نقش بر زمین شد. شوهرش که بسیار نگران بود همسر 26 ساله اش را به سرعت به بیمارستان رساند، اما 5 روز بعد پزشکان اعلام کردند کریستین به سبب آماس عروقی مغز دچار مرگ مغزی شده است. کریستین دو قلو باردار بود و مرگ او به زندگی دو نوزادش نیز پایان می داد و هیچ کس این را نمی خواست. پزشکان به وسیله دستگاه تنفسی کریستین را به مدت یک ماه زنده نگه داشتند تا نوزادان برای زنده ماندن، فرصت رشد کافی داشته باشند. پس از اینکه نیکلاس و الکساندر که مادرشان پیش از مرگ نامشان را انتخاب کرده بود متولد شدند، دستگاه را از مادر جدا کرده و او برای همیشه آرامش یافت.

تولد در مترو

زنان باردار وقتی روی سکوی متروی لندن منتظر قطار بود، درد زایمانش شروع شد، پزشکان امداد به سرعت در محل آماده شدند اما وقت کافی برای آنکه او را به بیمارستان برسانند وجود نداشت بنابراین پزشکان خودشان دست به کار شدند و در اتاق سرپرست مترو، نوزاد را که دختر بود سالم به دنیا آوردند. روزانه میلیون ها نفر از متروی لندن استفاده می کنند و در تاریخ 125 ساله مترو لندن این زن دومین نفری بود که در آنجا فرزندی به دنیا آورد.

تولد در آسانسور

«نینفا رامیرز» هر لحظه منتظر تولد فرزندش بود. او آن روز وقتی اندکی درد احساس کرد به سرعت به شوهرش خبر داد تا او را بیمارستان برساند. آرماندو اوتیز که قرار بود برای اولین بار پدر بشود با عجله همسرش را به بیمارستان رساند اما پرستاران پس از معاینه گفتند که هنوز موقعش نرسیده است و بهتر است به خانه برگردند. آنها نیز به آپارتمانشان بازگشتند اما همین که قدم به آسانسور گذاشتند نینفا فریادی از درد کشید و گفت بچه اش دارد متولد می شود، دیگر وقتی برای بردن او به بیمارستان نبود. آرماندو بسیار وحشت کرده بود و می ترسید همسر و فزندش را از دست بدهد اما وقتی کودکش را در آغوش گرفت و حال همسرش را مناسب دید خیالش اندکی راحت شد. این بار او و نوزاد را با هم بیمارستان رساندند. آرماندو بعد ها این تجربه را که جالب می دانست برای خبرنگاران تعریف کرد.

نوزادی در دوی ماراتن

«امبر میلر» دونده دوی ماراتن، کودک دومش را باردار بود و 32 هفته از بارداری اش می گذشت که نتوانست از مسابقه ماراتن شیکاگو صرف نظر کند و با وجود بارداری، قدم به روی خط شروع مسابقه گذاشت و 6 ساعت و 25 دقیقه و 15 ثانیه دوید! او توانست به خط پایان برسد و اگرچه بهترین رکورد او محسوب نمی شد اما با این حال خوشحال بود که توانسته رکورد شوهرش را بزند. در پایان مسابقه او خوشحال از این موفقیت، یک گاز به ساندویچش زد که ناگهان دل درد شدیدی به جانش افتاد و قبل از اینکه بفهمد چه شده و مجال رفتن به بیمارستان پیدا کند، دخترش به دنیا آمد.
نوشته شده در تاريخ پنجشنبه نوزدهم اردیبهشت ۱۳۹۲ توسط احسان

یک زن آمریکایی ساکن ایالت ایندیانای آمریکا به دلیل پیدا کردن قورباغه در داخل یک کنسرو لوبیا سبز از مسئولان شرکت تولیدکننده این محصول غذایی، شکایت و در نهایت 50 دلار غرامت دریافت کرد.

«گلوریا چیوب» که این غرامت را دریافت کرده می گوید: کنسرو لوبیا را از فروشگاه محصولات غذایی Meijer خریداری کردم و به خانه بردم. وقتی به خانه رسیدم، محتویات کنسرو را با نمک و فلفل و کره مخلوط کردم و داخل مایکروفر گذاشتم. وقتی غذا آماده شد، آن را سرو کرده و روی میز گذاشتم و پسرم مقداری از آن را داخل بشقاب ریخت و ناگهان متوجه یک قورباغه کوچک پخته شده در غذای خود شد.

پیدا شدن قورباغه در کنسرو لوبیا! + عکس

 

چیوب افزود: از زمان دیدن قورباغه داخل بشقاب غذا تا سه روز حالت تهوع داشتم وهنوز هم نمی توانم لوبیا سبز بخورم. این زن به شرکت تولیدکننده شکایت کرد و مبلغ 50 دلار غرامت به همراه یک نامه عذرخواهی از طرف شرکت دریافت کرد.
نوشته شده در تاريخ پنجشنبه دوازدهم اردیبهشت ۱۳۹۲ توسط احسان

عکس: دستشویی مختلط در تهران!


نوشته شده در تاريخ پنجشنبه پنجم اردیبهشت ۱۳۹۲ توسط احسان

http://www.vandaclick.ir/uploads/posts/2013-04/1366277051_aks.jpg


نوشته شده در تاريخ پنجشنبه بیست و نهم فروردین ۱۳۹۲ توسط احسان

موزه بنت ناصر بن عبدالله المسند (زادهٔ ۱۹۵۹ در الخور، شمال قطر) همسر دوم (از میان سه همسر) حمد بن خلیفه آل ثانی امیر قطر است. وی فارغ التحصیل جامعه شناسی از دانشگاه قطر،  او نماینده ویژه یونسکو در امور آموزش پایه وپیشرفته و رئیس بنیاد آموزش و علوم و توسعه جامعه قطر می باشد.

البته گفته می شود که او ایرانی الاصل است و اهل شیراز است و اسمش زهره صادقی است.

 عکس هایی از همسر شیک پوش ایرانی امیر قطر +بیوگرافی

 

 عکس هایی از همسر شیک پوش ایرانی امیر قطر +بیوگرافی

 عکس هایی از همسر شیک پوش ایرانی امیر قطر +بیوگرافی  عکس هایی از همسر شیک پوش ایرانی امیر قطر +بیوگرافی

  عکس هایی از همسر شیک پوش ایرانی امیر قطر +بیوگرافی

 عکس هایی از همسر شیک پوش ایرانی امیر قطر +بیوگرافی عکس هایی از همسر شیک پوش ایرانی امیر قطر +بیوگرافی عکس هایی از همسر شیک پوش ایرانی امیر قطر +بیوگرافی عکس هایی از همسر شیک پوش ایرانی امیر قطر +بیوگرافی  عکس هایی از همسر شیک پوش ایرانی امیر قطر +بیوگرافی

 عکس هایی از همسر شیک پوش ایرانی امیر قطر +بیوگرافی عکس هایی از همسر شیک پوش ایرانی امیر قطر +بیوگرافی
نوشته شده در تاريخ شنبه بیست و چهارم فروردین ۱۳۹۲ توسط احسان

نوشته شده در تاريخ یکشنبه هجدهم فروردین ۱۳۹۲ توسط احسان

عسل بدیعی بازیگر سینما در پی مرگ مغزی ساعاتی پیش در بیمارستان لقمان درگذشت.

به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، این بازیگر روز گذشته (11 فروردین‌ماه) به‌دلیل «مسمومیت شدید دارویی» در بخش آی‌سی‌یوی بیمارستان لقمان بستری شد و امروز با وخامت حالش به گفته‌ی پزشکان، دچار مرگ مغزی شده و ساعاتی پیش درگذشت.

بدیعی متولد سال 1356 در تهران است. او سال 1375 به سینما راه یافت و با فیلم «بودن یا نبودن» به کارگردانی کیانوش عیاری فعالیت حرفه‌یی خود را آغاز کرد. وی در رشته‌ی علوم تغذیه تحصیل کرده است.

از دیگر کارهای او می‌توان به این فیلم‌های سینمایی اشاره کرد: (۱۳۷۸) دست‌های آلوده (سیروس الوند)، (۱۳۷۹) هفت پرده (فرزاد مؤتمن)، (۱۳۷۹) از صمیم قلب (بهرام کاظمی)، (۱۳۸۲) شمعی در باد (پوران درخشنده)، (۱۳۸۴) پروانه‌ای در مه (محمدجواد کاسه‌ساز)، (۱۳۸۵) سربلند (سعید تهرانی) و (۱۳۸۷) روز هشتم.

پیگیری های خبرنگار ما از منابع مختلف حاکی از این است که این بازیگر دو ساعت پیش به علت وخامت حالش درگذشت.

عسل بدیعی بازیگر سینما وتلویزیون به کما رفت

عسل بدیعی بازیگر سینما وتلویزیون به کما رفت
نوشته شده در تاريخ سه شنبه سیزدهم فروردین ۱۳۹۲ توسط احسان

مسابقات ملکه ی جهانی توسط سازمان جهانی یونسکو روز ۲۷ژانویه در سبان تیاتر در شهر بورلی هیلز برگزار شد.خانم گلسا سرابی دختر ایرانی آمریکایی در این مسابقات با ۵۷ شرکت کننده دیگر از کشورهای مختلف به رقابت پرداخت و در رده ی ده نفر برتر این مسابقات قرار گرفت .

 باز هم یک دختر ایرانی در مراسم ملکه جهانی ۲۰۱۳ +عکس

گلسا سرابی

 

 باز هم یک دختر ایرانی در مراسم ملکه جهانی ۲۰۱۳ +عکس

گلسا سرابی

 باز هم یک دختر ایرانی در مراسم ملکه جهانی ۲۰۱۳ +عکس

دختر ایرانی

 باز هم یک دختر ایرانی در مراسم ملکه جهانی ۲۰۱۳ +عکس

دختر ایرانی

 باز هم یک دختر ایرانی در مراسم ملکه جهانی ۲۰۱۳ +عکس

ملکه زیبایی

 باز هم یک دختر ایرانی در مراسم ملکه جهانی ۲۰۱۳ +عکس

گلسا سرابی

نوشته شده در تاريخ چهارشنبه هفتم فروردین ۱۳۹۲ توسط احسان

شهرام کی بخاطر الکل زیاد دکتر جوابش کردند ولی زنده ماند

www.goshvare.com | شایعات فوت شهرام کاشانی
نوشته شده در تاريخ دوشنبه پنجم فروردین ۱۳۹۲ توسط احسان

با سلام :

سال نو و نوروز سال 1392 شمسی را به همه دوستان و ایرانیان تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم سال جدیدی را که در پیش رو دارید همراه با موفقیت و شادکامی و سربلندی و سلامتی آغاز نموده و همه شما عزیزان / پیوسته در عرصه های شغلی و تحصیلی و زندگی خانوادگی خود به قله های رفیع سعادت رسیده و ما را هم از دعای خیر خویش بی نصیب نگذارید .

برای عزیزانی که در این سال از دست داده ایم نیز غفران الهی و برای همه شما عزیزان آرزوی سعادت و طول عمر بابرکت و باعزت را از درگاه ایزدمنان خواهانیم .


نوشته شده در تاريخ چهارشنبه سی ام اسفند ۱۳۹۱ توسط احسان

این عکس در سال 1984 از دختری به نام شربت گولا در افغانستان گرفته شده که با چاپ آن بر روی جلد مجله در سال 1985 بسیار معروف شد.حال استیو مک کاری پس از 20 سال وی را که اکنون با 3 دختر و شوهر خود زندگی می کند دوباره پیدا می کند و عکسی از او می گیرد.
 
  این دختر 20 سال پیش بخاطر چشمان جادویی‌ مشهور شدنوشته شده در تاريخ پنجشنبه بیست و چهارم اسفند ۱۳۹۱ توسط احسان

دو نفر از دانشجویان رشته نقاشی دانشکده هنر جهاددانشگاهي استان يزد به نامهای میلاد رضایی واحسان محمدی اثر سه بعدي در يكي از سالن هاي اين دانشكده خلق نموده اند. نقاشی سه بعدی روی دیوار یا زمین هنری است که به تازگی پا به عرصه نقاشی گذاشته است اما توانسته به خوبی خیال و واقعیت را درهم آمیزد تا سکوت دیوارها وخیابانها را به فریاد تبدیل کند .
نوشته شده در تاريخ پنجشنبه هفدهم اسفند ۱۳۹۱ توسط احسان

جنكینز هنرمند اهل ایالات متحده مانكن های جالبی را در جاهای مختلف خیابان قرار داده كه باعث شده مردم شگفت زده ایستاده و در مرحله اول فكر كنند كه انسان واقعی است.اما بازرسی از نزدیك تر نشان می دهد كه چهره های عجیب و غریب در حقیقت مانكن هایی در موقعیت های عجیب و غریب هستند.

مانكن های عجیب در خیابان + تصاویر

مانكن های عجیب در خیابان + تصاویر

مانكن های عجیب در خیابان + تصاویر

نوشته شده در تاريخ جمعه یازدهم اسفند ۱۳۹۱ توسط احسان

عکس منتخب روز / 2 اسفند

عکس منتخب روز / 2 اسفند

عکس منتخب روز / 2 اسفند

عکس منتخب روز / 2 اسفند

عکس منتخب روز / 2 اسفند

عکس منتخب روز / 2 اسفند

عکس منتخب روز / 2 اسفند

عکس منتخب روز / 2 اسفند

عکس منتخب روز / 2 اسفند

 
نوشته شده در تاريخ پنجشنبه سوم اسفند ۱۳۹۱ توسط احسان

پیش از آنکه روز عشق فرنگی شود
کمتر کسی است که بداند در ایران باستان ، نه چون رومیان از
سه قرن پس از میلاد، روزی موسوم به روز عشق بوده است !
جالب است بدانید که این روز در تقویم جدید ایرانی دقیقا
مصادف است با 29 بهمن ،
یعنی تنها 3 روز پس از والنتاین فرنگی.
این روز" سپندار مزگان" یا " اسفندار مزگان" نام داشته است.
فلسفه بزرگداشت این روز به عنوان " روز عشق " این بوده است،
که در ایران باستان هر ماه را سی روز حساب می کردند و
علاوه بر اینکه ماه ها اسم داشتند ،
هریک از روزهای ماه نیز یک نام داشتند.
به عنوان مثال ، روز اول " روز اهورا مزدا " ،
روز دوم " روز بهمن" ( سلامت ، اندیشه)
که نخستین صفت خداوند است،
روز سوم اردیبهشت یعنی" بهترین راستی و پاکی"
که باز از صفات خداوند است ،
روزچهارم شهریور یعنی "شاهی و فرمانروایی آرمانی"
که خاص خداوند است ،

و روز پنجم " سپندار مز" بوده است.
سپندار مز لقب زمین است، یعنی گسترده ، مقدس ، فروتن،
زمین نماد عشق است چون با فروتنی ، تواضع و گذشت
به همه عشق می ورزد. زشت و زیبا را به یک چشم می نگر
د و همه را چون مادری در دامان پر مهر خود امان می دهد.
به همین دلیل در فرهنگ باستان ، اسپندار مزگان را به عنوان
نماد عشق می پنداشتند. بنا بر تقویم کهن ایران
( که با تقویم جلالی این روزها تفاوت هایی داشته )
در هر ماه ، یک بار ، نام روز و ماه یکی می شده است
که در همان روز که نامش با نام ماه مقارن می شد ،
جشنی ترتیب می داده اند متناسب با نام آن روز و ماه.
مثلا شانزدهمین روز هر ماه ، مهر نام داشت و
شانزدهم ماه مهر "جشن مهرگان" لقب می گرفت.
همینطور روز پنجم هر ماه که سپندار مز نام داشت
که در ماه دوازدهم سال که آن هم سپندار مز نام داشت
جشنی به نام ( اسفندار مزگان ) میگرفتند.
سپندار مزگان جشن زمین و گرامیداشت عشق است که
هر دو در کنار هم معنا پیدا می کرده اند.
در این روز مردان زنان و دختران را بر تخت شاهی نشانه ،
به آنها هدیه داده و از آنها اطاعت می کردند و زنان نیز
به شوهران خود با محبت هدیه می دادند.
ایرانیان به مناسبت های گوناگون جشن می گرفتند و
با سرور شادمانی ( وسپاسگذاری از پروردگار) روزگار می گذراندند.
این جشن ها نشان دهنده فرهنگ، نحوه زندگی، خلق و خو،
فلسفه حیات و کلاً جهان بینی ایرانیان باستان است.
از آنجایی که ما با فرهنگ باستانی خود نا آشناییم ،
شکوه و زیبایی این فرهنگ با ما بیگانه شده است.
حالا که دارای چنین تاریخ و جایگاهی هستیم نباید به آن بی تفاوت باشیم .
شايد هنوز دير نشده باشد كه روز عشق را از 26 بهمن (Valentine)
به 29 بهمن (سپندار مزگان ايرانيان باستان) منتقل كنيم.نوشته شده در تاريخ دوشنبه سی ام بهمن ۱۳۹۱ توسط احسان

روز ولنتاین مبارک

کارت پستال های روز ولنتاین 
 
 
کارت پستال های روز ولنتاین

 
کارت پستال های روز ولنتاین 
 
 
کارت پستال های روز ولنتاین

 
کارت پستال های روز ولنتاین 
 
 
کارت پستال های روز ولنتاین

 
کارت پستال های روز ولنتاین 
 
 
کارت پستال های روز ولنتاین

 
کارت پستال های روز ولنتاین 
 
 
کارت پستال های روز ولنتاین

 
کارت پستال های روز ولنتاین 
 
 
کارت پستال های روز ولنتاین

 
کارت پستال های روز ولنتاین نوشته شده در تاريخ جمعه بیست و هفتم بهمن ۱۳۹۱ توسط احسان

درد به هنگام مقاربت جنسی در زنان می تواند حالت راجعه یا دایمی و پایدار داشته باشد. این درد غالباً با اسپاسم عضلات ناحیه مجرای تناسلی و مشکل در مقاربت ارتباط دارد.

علایم شایع

درد در ناحیه تناسلی به هنگام فعالیت جنسی (نه لزوماً هنگام دخول ). درد ممکن است خفیف یا شدید، و در وضعیت های متفاوت ، متغیر باشد.

 علل

 علل جسمی عبارتند از:

 عفونت آمیزشی ، از جمله هرپس (عامل تب خال تناسلی ) و سایر ویروس هایی که مجرای تناسلی (مهبل )، گردن رحم ، لوله های رحمی ، یا تخمدان را درگیر می سازند.

 فشار روی دیواره مجرای تناسلی در اثر تشکیل بافت جوشگاهی به دنبال اعمال جراحی یا اشعه درمانی

 تشکیل بافت جوشگاهی ناشی از ترمیم پارگی مجرای تناسلی در اثر یا برای زایمان به طوری که مجرا را تنگ کند.

 تومور فیبرویید یا سایر تومورهای رحمی

 آندومتریوز

 پرده بکارت بدون سوراخ ، پاره ، یا ضخیم تر از حد طبیعی

 آسیب دیدگی نوک پیشابراه

 لغزنده سازی ناکافی مجرای تناسلی یا کاندوم

 واکنش آلرژیک به دیافراگم ، کاندوم ، پا ژل یا فوم ضد حاملگی

 خشکی و نازکی دیواره مجرای تناسلی پس از یائسگی

 بیماری التهابی لگن علل روانی و عاطفی :

 ترس از حاملگی

 ترس از آسیب رسیدن به جنین در هنگام حاملگی

 فقدان برانگیختگی جنسی و لغزندگی مجرای تناسلی در اثر کمی ترشحات . این حالت در اثر عوامل مختلف مثل تحریک جنسی ناکافی ، بیزاری از مرد، خستگی ، یا اضطراب ایجاد می شود.

 نداشتن تجربه یا اطلاعات جنسی

 سابقه آسیب جسمی یا ضربه روحی ناشی از روابط جنسی

 نداشتن موقتی اشتیاق به رابطه جنسی

 عوامل افزایش دهنده خطر

 حاملگی و دوره پس از زایمان

 استرس ، بیماری اخیر، خستگی ، یا کار زیاد

 نوشیدن الکل

 یائسگی

 پیشگیری

 اگر علایم عفونت دستگاه تناسلی وجود دارد باید سریعاً برای درمان مراجعه شود.

 مصرف ژل ها یا فوم های ضد حاملگی که باعث واکنش های آلرژیک می شوند را متوقف کنید.

 موضوع باید با شوهر در میان گذاشته شود. پشتیبانی و صبر شوهر برای غلبه بر این مشکل اهمیت زیادی دارد. مسأله تحریک جنسی در این میان مهم است . در صورت لزوم از مواد لغزنده کننده غیرروغنی و غیر آلرژیک می توان استفاده کرد.

 اگر صدمات جسمی یا روحی در روابط جنسی گذشته وجود داشته است ، بهتر است برای مشاوره تخصصی در رابطه با احساسات منفی مربوطه مراجعه شود.

 عواقب مورد انتظار

 به علت بستگی دارد. بیماری های طبی معمولاً قابل معالجه هستند. مشکلات روانی را نیز اغلب می توان رفع کرد. راه حل بهبود مشکلات بین فردی نیز برقراری ارتباط مناسب و صبر است .

 عوارض احتمالی

 پیدایش مشکل در روابط شخصی ، ناتوانی دایمی از لذت بردن از تجربیات جنسی ، و از دست دادن عزت نفس

 درمان

 

اصول کلی

 - انجام بررسی های آزمایشگاهی مثل پاپ اسمیر و کشت هر گونه ترشح از مجرای تناسلی برای پیدا کردن هرگونه مشکل طبی که بتوان آن را درمان کرد.

 - درمان مناسب برحسب وجود علل جسمی یا روانی طرح ریزی می شود.

 - نشستن در آب داغ به رفع علایم کمک می کند. بهتر است این کار ۳ یا ۴ بار در روز، هر بار به مدت ۱۵-۱۰ دقیقه ، انجام شود.

 - به هنگام مقاربت جنسی از لغزنده کننده مناسب استفاده شود.

 - تمرینات مخصوص برای آشنا کردن جسم و ذهن با مقاربت جنسی

 - وضعیت های مختلف باید امتحان شوند تا وضعیتی که کمترین درد را به همراه دارد مشخص شود.

 - درمان مشکلات روانی بسته به نیازهای بیمار متفاوت است . روش ها شامل موارد زیر هستند: آموزش درباره جلوگیری از حاملگی ؛ مشاوره برای کشف تعارضات روحی مخفی در ناخودآگاه ؛ تمرینات تمرکز حسی و عاطفی ؛ و آموزش روش های مناسب تحریک جنسی

 - در مواردی مثل وجود اسپاسم عضلات ناحیه مجرای تناسلی یا بافت جوشگاهی ناشی از ترمیم پارگی مجرای تناسلی ، انجام یک عمل جراحی کوچک ممکن است به رفع علایم کمک کند.

 داروها

 امکان دارد آنتی بیوتیک ها، داروهای ضد ویروس ، یا داروهای ضد قارچ برای درمان عفونت زمینه ساز تجویز شوند.

 فعالیت

 محدودیتی برای آن وجود ندارد. انجام ورزش منظم اگرچه جزء روش های درمانی به شمار نمی رود، اما در ارتقای وضعیت سلامت عمومی و روحیه مؤثر است .

 رژیم غذایی

 رژیم خاصی توصیه نمی شود.

 در این شرایط به پزشک خود مراجعه نمایید

 اگر شما یا یکی از اعضای خانواده تان علایم این مشکل را دارید.

 اگر علی رغم درمان ، درد بدتر شود.

 اگر علایم پس از سه ماه درمان برطرف نشوند.
نوشته شده در تاريخ پنجشنبه بیست و ششم بهمن ۱۳۹۱ توسط احسان

متاسفانه بازیگر خوش تیپ ما منوچهر وثوق فوت کردند. روحش شاد

منوچهر وثوق
منوچهر وثوق
نوشته شده در تاريخ سه شنبه بیست و چهارم بهمن ۱۳۹۱ توسط احسان
   حبیب


حبیب خواننده دوست داشتنی ما به ایران بازگشت و زندگیش را در شمال ایران شروع کرد.

عکس: حبیب در خیابانی در تهران
نوشته شده در تاريخ شنبه بیست و یکم بهمن ۱۳۹۱ توسط احسان

مارمولک عجیب عنکبوتی + عکس


نوشته شده در تاريخ جمعه بیستم بهمن ۱۳۹۱ توسط احسان

دست مومیایی ملكه 3 هزار ساله مصر زنده می شود و انتقام خود را از كاهنان می گیرد.عكس هایی كه همسر لویی هامان سیاح معروف فرانسوی از روح ملكه عصیانگر مصر گرفته و بازوبندهای اهدایی وی ، در موزه لندن موجوداست . در یك جلسه سخنرانی كه در حضور ملكه انگلستان برگزار می شد، ملكه الیزابت از لردهالیفاكس خواست كه یكی از خاطرات عجیب خود را بازگو كند. او نیز از دوست خود لویی هامان كه همیشه همراه او در سفرها بوده ،خواست ماجرای دست خونین ملكه مصر را بیان كند. لویی هامان گفت : تا چند سال پیش دست مومیایی شده توتان خامون یكی از 7 دخترفرعون را در اختیار داشته . او اظهار كرد: این دست مومیایی شده را پاشا خدیو اسماعیل (یكی از پادشاهان مصر) در ازای درمان بیماری مالاریاكه توسط من صورت گرفت ، اهدا كرد. او گفت :این دست مومیایی شده باارزش ترین شی ء درمصر می باشد; از آن به خوبی نگهداری كن . توتان خامون ملكه عصیانگری بوده و علیه پدرش برخاسته و جنگیده . پس از شكست پدردستور می دهد كاهنان با شمشیری دست او راببرند و سپس او را بكشند.
تابوت توتان خامون كنار در فراعنه قرار داده شد و برای اینكه مجازات شود، دستش به همراه خودش دفن شد و مدت 30 قرن دست به دست گشت تا بالاخره به پاشا خدیو اسماعیل رسید و اونیز آن را به من هدیه داد. من هر كجا می رفتم ،آن دست مومیایی را از ترس دزدیده شدن همراه خود می بردم . در ضمن ، به دست یك بازوبند قیمتی نیز بسته شده بود. یك روز در خانه ام نشسته بودم كه ناگهان متوجه شدم

دست مومیایی كه به سختی یك چوب بود، تغییر وضع داده وانگشت سبابه اش با وضع معناداری به طرف سقف اتاق نشانه رفته است . من با فشار زیاد، انگشت را به حالت قبل برگرداندم . روز بعد، با صدای جیغ یكی از خدمه به سوی تالار دویدم و با كمال تعجب دیدم كه گوشت و عضلات دست نرم شده واز رگ هایش خون جاری می شود. واقعا وحشت كردم اما از خدمه و همسرم خواستم كه موضوع رابا كسی در میان نگذارند.
بار دیگر در ماه می سال بعد، این اتفاق روی داد و دست شروع به زنده شدن كرد.
وقتی به تقویم مراجعه كردم ، متوجه شدم این اتفاق دقیقا در 22 می هر سال اتفاق می افتد ودست مرده زنده می شود. دست را نزد پزشكان پزشكی قانونی بردم . آنان تایید كردند كه این دست متعلق به 3 هزار سال پیش است . وقتی درآرشیو پلیس اسكاتلند یارد، وقایع شب تا صبح 22 می سه سال اخیر را بررسی كردم ، متوجه شدم دست مومیایی شده به سراغ چند نفر مصری در نقاط مختلف كشورهای جهان رفته و آنها را به قتل رسانده و پلیس ردپایی از قاتل نیافته ; لذاقاتل را دست نامرئی نامیده است .
در ماه اكتبر همان سال به علت بروز انقلاب درایرلند، زندگی در آن كشور دشوار شد. من وهمسرم تصمیم گرفتیم ایرلند را ترك كنیم و برای مدتی ساكن انگلیس شویم . پس همه وسایل خودرا جمع كرده و به تدریج به لندن فرستادیم .
شبی كه می خواستیم ایرلند را ترك كنیم ،همسرم متوجه شد دوباره دست زنده شده و ازآن خون می ریزد. ما چگونه می توانستیم یك دست خون آلود را همراه خود ببریم . خب ،پلیس اگر جلوی ما را می گرفت و دست رامی دید، فكر می كرد ما آدم كشته ایم . همسرم پیشنهاد كرد كه دست را در آتش شومینه بیندازیم و از شر آن خلاص شویم . در حالی كه همسرم دعامی خواند دست را در شومینه سوزان انداختیم .
لویی هامان در حالی كه لرزه به بدنش افتاده بود و رنگ به صورت نداشت ، جرعه ای آب نوشید و ادامه داد:
واقعا عجیب و باورنكردنی بود وقتی دست رادر آتش انداختیم ، واقعه ای شگفت آور روی دادكه تا به حال كسی به چشم خود ندیده بود ونمی تواند هم باور كند; زیرا با عقل درست درنمی آید. اما این حادثه رخ داد و من دروغ نمی گویم . ابتدا شیشه های تالار منزلمان با صدای مهیبی شكست . ما در ابتدا تصور كردیم انقلابیون به خانه مان هجوم آورده اند. اما خبری ازانقلابیون نبود. ناگهان در بزرگ خانه از جاكنده شد و وسط خانه پرتاب شد.
در باز شده بود و باغ خانه زیر نور ماه نمایان بود. روی سكوی باغ ، زنی كه فقط سر وشانه هایش پیدا بود، بی حركت نشسته بود. وقتی مارا متوجه خود دید، از جا برخاست و وارد تالارشد و به سوی شومینه رفت .
در روشنایی آتش شومینه چراغ ، او را به خوبی دیدیم . او تاجی زرین روی سرش داشت وگرداگرد آن ماری عظیم روی تاج چمبره زده بود.
از كلاه و جواهرات كمربندش اشعه ای نورانی می درخشید كه نور چراغ و آتش را تحت تاثیرقرار داده بود.
همسرم پشت سر هم از او عكس می گرفت . آن زن در مقابل شومینه ایستاد و خم شد و بازوی چپ خود را در آن آتش سوزان فرو برد و دست راستش را كه ما در آتش انداخته بودیم ، برداشت .ما در وضوح كامل دیدیم كه دست خود را بالای سربه هم متصل كرد. نمی دانم او شبح شاهزاده خانم بود یا خودش ; به هر صورت واقعی بود.نزدیك در خروجی شد و نگاهی به ما انداخت و باصدایی لرزان گفت : دوران 30 قرن مجازات من تمام شد. من انتقام خود را از اعقاب كاهنانی كه مرا مجازات و اذیت كردند گرفتم . حالا به آرامگاه خود باز می گردم . سپس دو بازوبند یكسان را ازبازوان خود باز كرد و به سوی ما انداخت و رفت وناپدید شد.
لویی هامان عكس ها و بازوبندها را به ملكه الیزابت تقدیم كرد و با گزارش های ضمیمه به موزه ملی انگلستان هدیه شد. در حالی كه هنوزهم عده ای از حاضرین ، این داستان را غیرواقعی و زاییده تخیل می دانستند، لویی هامان با قاطعیت و پافشاری آنچه دیده بود، حقیقت محض می دانست .
نوشته شده در تاريخ جمعه سیزدهم بهمن ۱۳۹۱ توسط احسان

این ماجرا در سال 1936 میلادی در اسپانیا روی داده است.فدریكو گارسیا لوركا( fedricu garcia lorca ) شاعر ونویسنده پر آوازه اسپانیا از معدود انسانهایی بود كه در نوشته های خود به چگونگی مرگش نیز اشاره داشته بود.مثلا در شعر تن حاضر كه در سال 1935 یك سال قبل از مرگ سروده شده است میگوید: گور من كجاست؟ كفن را كه می چروكاند؟ دروغ است هر چه میگوید!

فدریكو انسانی خونگرم و مخالف با تمامی سیاست بازی های آن عصر بود تنها دلایلی كه از بازداشت واعدام او در دسترس میباشد این است كه فردی خودخواه و كج اندیش به نام آلونسو (alonso)یكی از اعضای جنبش فالانژ به صورت خود سرانه و از روی كینه شخصی اقدام به توقیف او نمود و بدون هیچ محاكمه ای نیز او را به قتل رساند.
 
 
بعد ها یكی از هم سلولی های لوركا شخصی به نام مورلا لینچ(morla lynch)از طریق مطبوعات اعلام كرد كه فدریكو یك روز قبل از مرگ به او گفته بود من از مرگ وحشت دارم نه از عواقبش بلكه از این حالت خوفناك كه با خودم ودا میكنم. احساس مهیب اینكه در عزیمت و رفتنم. همچنین او اعلام كه لوركا از 54 ساعت قبل موضوع وچگونگی اعدام خویش را میدانست و سایر زندانیان از این پیشگویی او در شگفت مانده بودند در سحرگاهان 20 اوت 1936 دو نفر از نگهبانان فالانژ به همراهی آلونسو لركا را از زندان ویزنار(viznar)خارج نموده و جهت كشتن به بیابانهای كولونیا(colonia)انتقال دادند.
 
مردی بسیار عجیب که در هیچ قبری جای نگرفت (+عکس) www.taknaz.ir

 طبق تعریف یكی از نگهبانانی كه در حمل لوركا شركت داشت و بعدا هم از طرف مردم به محاكمه كشیده شد در طول راه فدریكو مرتبا میپرسید كه حد اقل جرم او را قبل از مرگش به او بگویند آن نگهبان میگفت او به قدری شجاعانه بر خورد میكرد كه ما در كشتن او به تردید افتاده بودیم.آلونسو كه متوجه تاثیر گفته های او در ما شد فوراً لركا را بر روی تپه ای برد و ما صدای شلیك دو تیر پی درپی را شنیدیم او فریاد زد به هیچ چیز دیگر ایمان ندارم جز خدا و مادرم...!! آن سه دژخیم لوركا را در گوری بینام ونشان دفن نمودند برای رفع هر گونه شكی اتوموبیل سواری خود را بر روی قبر او نگاه داشته و پس از باز كردن هر چهار چرخ ماشین زمانی كه بدنه اتومبیل كاملاً بر روی گور فدریكو قرار گرفت آن را آتش زدند.
 
مادرلوركا میگفت نزدیكی های صبح روز 20 اوت ناگهان از خواب بیدار شدم .حس عجیبی داشتم فكر میكردم كه كودكی از سینه ام شیر میخورد .این نحوهُ شیر خوردن را كاملا می شناختم,تنها فدریكوی كوچولو چنین میتوانست سینه هایم را بمكد... صدایش در گوشم زنگ میزد مادر دوستت دارم با هزاران تقلا مجدداً خوابیدم. موقعی كه بیدار شدم بستر خود را از گریه خیس و نمناك یافتم.

به گزارش تکناز پس از محاكمه آلونسو همدستانش مردم به سوی بیابانهای كولونیا هجوم برده و اتوموبیل را پیدا كردند آنرا جابجا كردند قبر لوركا را شكافتند... غیر از دو گلوله شلیك شده و مقداری خون گرم چیز دیگری درون گور وجود نداشت خون به گرمی چسبناك و گرم بود كه گویی چند دقیقه از ریختن آن نمیگذشت و هنوز هم بوی باروت از گلوله ها به مشام میرسید.
 
موقعی كه مردم بهت زده پی به این معجزه بردند به سراغ مادر فدریكو رفتند و موضوع را به او گفتند مادر داغ دیده با چهره ای اندوهگین و چشمانی گریان به مردم گفت مدت هاست كه از این موضوع خبردارم... خود فدریكو آمد و تمامی حقایق را به من گفت او الان در جای راحتی زندگی میكند بهتر است كه تا به ابد نیز همانجا بماند.نوشته شده در تاريخ شنبه هفتم بهمن ۱۳۹۱ توسط احسان

خبرگزاری مهر - گروه فناوریهای نوین: مرکز FBI به تازگی گزارش عجیب و غریبی را منتشر کرده است که به نظر می رسد می تواند فرود بیگانه های فضایی در نیومکزیکو را در سال 1950 به اثبات برساند.

به گزارش خبرگزاری مهر، این اداره هزاران پرونده مرتبط با این رویداد را در منبعی آنلاین به نام The Vault منتشر کرده است. در میان این گزارشها می توان گزارش مامور "هاتل" مامور ویژه FBI در واشنگتن را دید که خطاب به رئیس کل FBI نوشته شده است. مامور "هاتل" در این گزارش که "بشقاب پرنده ها" نام دارد اعلام کرده یکی از اکتشاف گران نیروی هوایی تا کنون سه بشقاب پرنده را در نیومکزیکو کشف کرده است.

رونوشتی از گزارش سال 1950 که کشف بشقاب پرنده و بیکانه های فضایی را در نیومکزیکو اعلام می کند

این اکتشافگر اطلاعات مربوط به بشقاب پرنده ها را به مامور هاتل داده است، FBI در گزارشهای منتشر شده هویت مامور و اکتشافگر را مخفی نگه داشته است. هاتل در گزارش خود بشقاب پرنده ها را اجرامی گرد با مرکزی برجسته و با شعاعی برابر 15 متر توصیف کرده است.

تصویری از بیگانه ای فضایی که در سال 1947 در راسول کالبد شکافی شده است، هنوز کسی نتوانسته واقعی بودن این تصاویر را به اثبات برساند

بر اساس گزارش وی هر یک از بشقاب پرنده ها توسط سه موجود انسان نما اشغال شده بود که قد آنها به یک متر نیز نمی رسیده است. این موجودات لباسی نقره ای رنگ از جنس پارچه ای بسیار ویژه به تن داشته اند و در زیر آن بدن آنها مشابه خلبانهای پروازهای سریع السیر باندپیچی شده بود.

در این گزارش آمده است که بشقاب پرنده ها با استفاده از رادارهای قوی این منطقه از نیومکزیکو ردیابی شده اند و به نظر می رسد این رادارها در سیستم کنترل بشقاب پرنده ها اختلال ایجاد کرده اند.

گزارش محرمانه ای خطاب به رئیس FBI که به تازگی منتشر شده و می تواند رویداد بیگانه های فضایی راسول در سال 1947 را به اثبات برساند

شهر "راسول" نیومکزیکو پس از دریافت گزارشی از سقوط یک بشقاب پرنده در صحرا و در نزدیکی یک پایگاه نظامی در تاریخ 21 جولای 1947 به شهرت زیادی رسید. گفته می شود بدن بیگانگانی که درون بشقاب پرنده بوده اند حفظ شده و توسط ارتش آمریکا تحت کالبد شکافی قرار گرفته است اما مقامات آمریکایی از نشت اخبار این رویداد به شدت جلوگیری کردند.

در آن زمان، مقامات ارتش آمریکا در گزارشی مطبوعاتی اعلام کردند: شایعات درباره بشقابهای پرنده ها به واقعیت تبدیل شده است زیرا روز گذشته مقامات امنیتی دسته 509 بمب از گروه هشتم نیروهای هوایی در منطقه هوایی راسول موفق شده است به یکی از این بشقاب پرنده ها دست پیدا کند.

یکی از موجوداتی که ظاهرا از خانواده بیگانگان فضایی است، مورد آزمایش قرار می گیرد
هنوز کسی نتوانسته واقعی بودن این تصاویر را به اثبات برساند

تیتر این گزارش چنین بود: "نیروی هوایی بشقاب پرنده ای را به دست آورد" اما تنها پس از 24 ساعت ارتش اعلام کرد جسم دیده شده یک بالن مطالعات آب و هوایی بوده است. رسانه ها نیز این توضیح را به شکلی باور نکردنی پذیرفتند و دیگر سخنی از راسول به میان نیامد.

گزارش دیگری که در این سری از پرونده توسط FBI منتشر شده اعلام می کند در سال 1947 جرمی مشابه یک بشقاب پرنده در نزدیکی راسول کشف شده است. این جرم پنج ضلعی بوده و با استفاده از کابلی از یک بالن آویزان بوده است. بر اساس این گزارش بالن به همراه جسم پنج ضلعی برای مطالعات بیشتر به مرکز "رایت" انتقال داده شدند.

بر اساس گزارش دیلی میل، انتشار این گزارشها آتش شایعات پنهان کاری دولت آمریکا درباره وجود بیگانگان فضایی را شعله ورتر خواهد ساخت.
نوشته شده در تاريخ چهارشنبه بیست و هفتم دی ۱۳۹۱ توسط احسان

راز عجیب موفقیت پیکاسو و داوینچی!!

این هنرمندان مشهور به این اختلال که از هر 12 کودک یکی را تحت تاثیر خود قرار می‌دهد، مبتلا بوده و توانایی مشاهده درست واژه های نگاشته شده را نداشتند و این ناتوانی...
 
یماری زمینه‌ساز موفقیت دو هنرمند مشهور
دانشمندان اعلام کردند راز موفقیت هنری هنرمندان مشهوری مانند پیکاسو و لئوناردو داوینچی در پس ابتلا به اختلالی به نام خوانش پریشی (Dyselexia) نهفته است. 
دانشمندان می‌گویند این هنرمندان مشهور به این اختلال که از هر 12 کودک یکی را تحت تاثیر خود قرار می‌دهد، مبتلا بوده و توانایی مشاهده درست واژه های نگاشته شده را نداشتند و این ناتوانی عامل وجود تفاوت میان دستنوشته های درهم و خط خطی و شاهکارهای هنری است که از آنها به جا مانده است.
 
دانشمندان دانشگاه میدلسکس باور دارند این رویداد می‌تواند اسرار نهفته در پس موفقیت آثار هنری مانند لبخند مونالیزا را شرح دهد. آنها برای بررسی این اثر، بر روی توانایی های بینایی-فضایی، توانایی که پردازش اطلاعات سه بعدی را به عهده دارد، 41 مرد و زن آزمایش کردند. این توانایی در ایجاد نبوغ هنری در میان افراد مختلف بسیار ضروری است.
 
نیمی‌از داوطلبان حاضر در این مطالعات مبتلا به خوانش پریشی بودند و از این رو در هجی کردن، خواندن و نوشتن دچار مشکل بودند. محققان دریافتند افراد مبتلا به این اختلال در بسیاری از آزمایشها از جمله تست به یاد آوردن تصاویر، نسبت به دیگران عملکرد بهتری دارند. این افراد همچنین در مسیریابی در میان شهری مجازی و سه بعدی توانایی قالب توجهی از خود نشان می‌دادند.
بر اساس گزارش تلگراف، از این رو محققان به این نتیجه رسیدند افراد مبتلا به خوانش پریشی از درک فضایی بالاتری برخوردارند. به گفته "نیکولا برنزویک" از محققان حاضر در این پروژه، بسیاری از افراد خوانش پریش ترجیح می‌دهند کارهای خود را با فکر کردن و عمل کردن انجام دهند تا حرف زدن درباره آن. این رفتار می‌تواند در افراد خوانش پریش مهارتهای جدیدی را به وجود آورد که این مهارتها زمینه ساز موفقیت آنها در خلق آثار هنری و خلاقانه خواهد بود.نوشته شده در تاريخ پنجشنبه بیست و یکم دی ۱۳۹۱ توسط احسان

کوچکترین گربه دنیا،عکس کوچکترین گربه دنیا

 
نوشته شده در تاريخ پنجشنبه چهاردهم دی ۱۳۹۱ توسط احسان

پدر زنده یاد «نیما نهاوندیان» مجری برنامه های ورزشی شبكه دو سیما علت مرگ فرزندش را ایست قلبی اعلام كرد.
به گزارش نیمروز به نقل از فارس، برنامه «ورزش از نگاه دو» شب گذشته -9 دی ماه- بخش هایی از برنامه خود را به پخش گفت و گوهایی با خانواده نیما نهاوندیان و ورزشكاران اختصاص داد.

بنا بر این گزارش، بخشی از این برنامه به گفت و گو با منوچهر نهاوندیان پدر این مجری اختصاص داشت.او در سخنانش درباره مواجهه با مرگ فرزندش گفت: در روزی كه فرزندم فوت كرد من به گرگان رفته بودم و اعضای خانواده ام نیز به خانه خاله شان رفته بودند. نیما شب را تنها در خانه مانده بود و وقتی خانواده ام از مهمانی برگشتند با جسد نیما مواجه شدند.

وی ادامه داد: با پزشك خانوادگی مان كه از بستگانمان نیز هست، تماس گرفتیم و او پس از معاینه و توجه به این نكته كه پشت نیما كبود شده بود، علت مرگ فرزندم را ایست قلبی اعلام كرد.

پدر نیما عنوان داشت: پسرم زمانی كه متوجه می شود حال خوبی ندارد برای رفتن به دكتر تلاش می كند از اتاق بیرون بیاید ولی همان جا سرش با جاكفشی برخورد می كند و باعث می شود كه فرزندم جان خود را از دست بدهد.

در بخش های دیگری از این گزارش با سینا نهاوندیان برادر نیما نهاوندیان، حمید استیلی، فرزاد حسنی، عادل فردوسی پور، پیمان یوسفی، یوسف كرمی و چند تن دیگر از ورزشكاران و دوستان و همكاران زنده یاد نیما نهاوندیان مصاحبه هایی انجام شده بود كه در بیشتر این گفت و گو ها بر صراحت بیان و بی پروایی نهاوندیان در طرح مسائل ورزشی تاكید شده بود.

در برنامه شب گذشته، مجری برنامه به احترام «نیما نهاوندیان» روی صندلی مجری ننشست و برنامه را به صورت ایستاده اجرا كرد.

 
نوشته شده در تاريخ چهارشنبه سیزدهم دی ۱۳۹۱ توسط احسان
.: Weblog Themes By Blog Skin :.


آپلود عکس

خرید اینترنتی

فال حافظ

قالب وبلاگ